کد خبر: 1339435 A

برگزاری جشن با شکوه نیمه شعبان در ذوب‌آهن اصفهان

به مناسبت نیمه شعبان، میلاد با سعادت امام زمان (عج) با حضور معاونین، مدیران و کارکنان ذوب آهن اصفهان ۱۶ اسفندماه، جشن با شکوهی در تالار آهن این شرکت برگزار شد.

به گزارش ایلنا، آیت‌ا... رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی ذوب آهن اصفهان در این آیین جشن با بیان این که حضرت ولی عصر(عج)، مهدی همه امت ها است، گفت: پیامبران الهی در پیاده سازی و اجرا رسالت خود به حضرت مهدی(عج) متوسل می شدند و وعده ظهور ایشان را می‌دادند.

وی افزود: نیمه شعبان، روز مستضعفان است یعنی افرادی که توسط ایادی قدرت ضعیف شدند طبق وعده الهی وارثان دنیا خواهند بود.

مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی ذوب آهن اصفهان گفت: مصلحان جهان به این نتیجه رسیدند که تمدن در عصر مهدی(عج) خواهد بود و ایشان وعده خدا به امت ها هستند.

آیت ا... رهبر تاکید کرد: حضرت حجت در تمام مراحل زندگی افراد از آن ها حمایت های دلسوزانه ای دارند و این حمایت ها باعث استمرار و دوام اسلام و تشیع می شود و داد و عدل آن حضرت فراگیر و جهان شمول است.

وی افزود:  افراد متعهد از ارکان اصلی در نظام حاکمیت عدل مهدوی هستند و لازم است با مراقبت و تزکیه نفس، خود را در زمره این افراد قرار گیریم.

آیت ا... رهبر تصریح کرد: اگرچه مردم با چشم ظاهری امام زمان(عج) را نمی‌بینند اما خدا این شایستگی را به شیعیان آن حضرت عنایت کرده تا با چشم دل و باطنی با حجت خدا ارتباط برقرار کنند.

مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی ذوب آهن اصفهان گفت: آن حضرت از مشکلات و سختی‌های ما غافل نیستند.

 

شایان ذکر است؛ این جشن باشکوه با مدیحه سرایی و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی همراه بود.

 

انتهای پیام/
اصفهان امام زمان تبلیغات اسلامی ذوب آهن نیمه شعبان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر