کد خبر: 1329677 A

حضور حماسی تلاشگران ذوب آهن اصفهان در راهپیمایی یوم ا... ۲۲ بهمن

راهپیمایی حماسی یوم ا... ۲۲ بهمن ماه، مقارن با چهل و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران همزمان با سراسر کشور، در میدان امام خمینی (ره) اصفهان و میدان انقلاب زرین شهر با حضور پرشور مردم ولایتمدار و شریف این شهرها برگزار شد.

حضور حماسی تلاشگران ذوب آهن اصفهان در راهپیمایی یوم ا... ۲۲ بهمن
به گزارش ایلنا، راهپیمایی حماسی یوم ا... ۲۲ بهمن ماه، مقارن با چهل و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران همزمان با سراسر کشور، در میدان امام خمینی (ره) اصفهان و میدان انقلاب زرین شهر با حضور پرشور مردم ولایتمدار و شریف این شهرها برگزار شد.

کارکنان بخش های مختلف ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین تولید کننده فولاد در ایران نیز با حضور حماسی خود در این راهپیمایی، یکبار دیگر با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، نظام مقدس جمهوری اسلامی و شهدای عزیز این مرز و بوم تجدید میثاق کردند. پولادمردان ذوب آهنی با پوشش کارگری که همواره آن را به عنوان لباس مقدس رزم در جبهه تولید و خودکفایی قلمداد می کنند با سر دادن شعارهای مختلف، انزجار خود را از استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا، صهیونیسم جهانی و محکومیت جنایات آن ها جلوه گر شدند و آمادگی خود را برای نقش آفرینی در استقلال، توسعه و شکوفایی بیش از پیش ایران عزیزمان اعلام نمودند.

گفتنی است روابط عمومی شرکت و باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان همچون سال های گذشته با برپایی غرفه ای در میدان امام خمینی (ره) مقابل مسجد شیخ لطف اله، محصولات فرهنگی خود را پیرامون جشن انقلاب اسلامی به حاضرین در این یوم ا... بزرگ ارائه نمودند.

شایان ذکر است تنی چند از مسئولین شرکت و پیشگامان ذوب آهن اصفهان با حضور در غرفه این شرکت در گفتگو با خبرنگار ما از خاطرات روزهای انقلاب و نقش بی بدیل این شناسنامه صنعت ایران در پیروزی انقلاب اسلامی گفتند.

 

مراسم نورافشانی در ذوب آهن اصفهان
 همچنین در شب ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در ذوب آهن اصفهان مراسم نورافشانی با اجرای سرودهای انقلابی برگزار شد. این مراسم از جمله برنامه های شورای فرهنگی شرکت در دهه فجر بود که که مورد استقبال تلاشگران ذوب‌آهن قرار گرفت.
 

 

انتهای پیام/
۲۲ بهمن اصفهان انقلاب اسلامی ایران ذوب آهن حضور پرشور مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر