کد خبر: 1327425 A

در ششمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال اعلام شد:

فناپ زیرساخت برنده تندیس زبدگی دیجیتال و لوح افتخار نوآوری دیجیتال

در ششمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال، فناپ زیرساخت تندیس برنزین زبدگی دیجیتال و لوح افتخار نوآوری دیجیتال برای محصول سامانه جامع اندازه‌گیری هوشمند کنتور گاز را دریافت کرد.

فناپ زیرساخت برنده تندیس زبدگی دیجیتال و لوح افتخار نوآوری دیجیتال

دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال با هدف ممیزی، ارائه بازخورد و معرفی سازمان‌‌های پیشرو در حوزه تحول دیجیتال را هر سال دانشگاه تهران در سه محور تخصصی زبدگی دیجیتال (ارزیابی کلی بلوغ دیجیتال سازمان)، نوآوری دیجیتال (ارزیابی ابتکارات و پروژه‌های دیجیتال نوآورانه) و رهبران دیجیتال (ارزیابی مدیران ارشد دیجیتال) برگزار می‌کند.

در آیین پایانی ششمین دوره این رویداد که ۴ بهمن ۱۴۰۱ در سالن الغدیر دانشگاه تهران برگزار شد، فناپ زیرساخت تندیس برنزین زبدگی دیجیتال و لوح افتخار نوآوری دیجیتال برای محصول سامانه جامع اندازه‌گیری هوشمند کنتور گاز را دریافت کرد.

مهدی شامی زنجانی دبیر علمی این رویداد در این مراسم گفت: در این دوره هیئت داوران در هیچ‌یک از سه محور تندیس زرین اهدا نکرد.

وی در ادامه به چالش‌های حوزه فناوری دیجیتال اشاره کرد و از شدت یافتن مهاجرت نیروی‌های بااستعداد و میان‌سالی جمعیت به عنوان دو تهدید در این حوزه یاد کرد و تاکید کرد: راهی بجز تحول باقی نمانده است، ما نیاز مبرم و فوری به تحول در حکمرانی کشور داریم. به چه زبانی بگوییم که این راهش نیست و آزمودن مجدد سیاست‌های شکست خورده قبلی بی‌خردی است، ما با خطر شکاف دیجیتال و خطر آپارتاید دیجیتال مواجه هستیم.

داور نظری جانشین مدیرعامل فناپ زیرساخت در توسعه و نوآوری در حاشیه این مراسم تحول دیجیتال را یک تغییر در مدل و الگوی ذهنی دانست و تصریح کرد: بکارگیری فناوری در ساختارهای سنتی راهگشا نیست، ما نیازمند یک تغییر در الگوی ذهنی حکمرانی و مدیریت هستیم. تا زمانی‌که دیدگاه داده‌محور نهادینه نشوند تحول دیجیتال پدید نمی‌آید. تحول دیجیتال یک فرایند پیوسته و ادامه‌دار است چون روند تحولات فناورانه پایان‌پذیر نیست.

گفتنی است فناپ زیرساخت، نخستین اپراتور صنعت هوشمند در ایران بشمار می‌آید. این شرکت دانش‌بنیان، راهکارها و زیرساخت‌های انقلاب صنعتی چهارم را به شرکت‌ها و صنایع ارائه می‌کند تا آنها بتوانند برنامه‌های هوشمندسازی و پی‌ریزی واحدهای صنعتی نسل آینده را، پیش بگیرند، در همین راستا فعالیت فناپ زیرساخت در چهار حوزه، یکپارچگی زیرساخت شبکه، حمل‌ونقل هوشمند، صنعت هوشمند و راهکار‌ جامع سازمانی (ERP) تعریف شده است.

02

آیین اختتامیه ششمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال در سالن الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد و داور نظری جانشین مدیرعامل فناپ زیرساخت در توسعه و فناوری به نمایندگی از این شرکت تندیس و لوح را دریافت کرد.

انتهای پیام/
تحول دیجیتال جایزه ارزیابی تحول دیجیتال فناپ زیرساخت
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر