کد خبر: 1314589 A

مدیرعامل گهرزمین:

حاج قاسم؛ مرد روزهای سخت بود

در جلسه افتتاحیه ارزیابی و بهره وری شرکت گهرزمین و در آستانه سومین سالگرد شهادت سردار دلها که با حضور مدیرعامل، محمدرضا خضری پور عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، محسن نجف آبادی معاون توسعه، علی زهرودی معاون مهندسی و جمعی از مدیران این شرکت برگزار شد.

حاج قاسم؛ مرد روزهای سخت بود

مدیر عامل گهرزمین ضمن یادآوری تلاش ها و مجاهدتهای شهید حاج قاسم سلیمانی خاطرنشان کرد: دلیل اینکه سردار شهید سلیمانی در تاریخ زنده خواهد ماند، این بود که در شرایط سخت و دشوار جنگ تحمیلی و ترور و مشکلات ایجاد شده توسط منافقین ایستادگی و مقاومت نمود و این امر موجب جاودانگی ایشان شد. 

وی در ادامه از عملکرد معاونین و مدیران گهرزمین قدردانی نمود و فعالیت های آنان در زمینه های بومی سازی و مهندسی معکوس، ایمنی، بهداشت و محیط زیست، مسکن، وفاق سازمانی و وحدت و همدلی، عمرانی و محوطه سازی و آموزش را قابل تقدیر دانست. 

مدیرعامل گهرزمین همچنین در پایان بر معدن یابی و تامین مواد اولیه برای سالهای آینده نیز تاکید و آن را ضروری ارزیابی نمود. 

محمدرضا خضری پور هم در این جلسه ضمن قدردانی از مدیران شرکت فعالیت های روابط عمومی و امور بین الملل از جمله؛ انتشار نشریه پیام گهرزمین و برگزاری ۶ جشن در محلات کم برخوردار شهرستان سیرجان را قابل تقدیر دانست.

222222222222222222222222222222222222

 

انتهای پیام/
بهره وری جنگ تحمیلی معاون معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی نجف
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر