کد خبر: 1304433 A

معاون وزیر صمت مطرح کرد:

عمل به اقتصاد مقاومتی در پی بهره‌مندی صنعتگران از شرکت‌های دانش بنیان

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: استفاده از نخبگان کشور موجب بومی سازی و بهره‌مندی از فناوری‌های جدید شده و به اقتصاد مقاومتی صنعت کشور کمک شایانی خواهد کرد.

عمل به اقتصاد مقاومتی در پی بهره‌مندی صنعتگران از شرکت‌های دانش بنیان

به گزارش ایلنا، جعفری معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیات عامل ایمیدرو در حاشیه بازدید از غرفه فولاد مبارکه در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی متفافو، گفت: خوشبختانه فولاد مبارکه در موضوع فناوری و استفاده از شرکت‌های دانش بنیان توانسته در موضوع بهره‌وری از فناوری‌های جدید و توجه به محیط زیست در استفاده از ضایعات تولیدی اقدامات مثبتی داشته باشد.

وی ادامه داد: توقع ما از فولاد مبارکه بیش از دیگر فولاد سازان کشور است و امیدواریم بیش از گذشته فعالیت‌های دانش بنیان خود را توسعه داده و همچنان پیشتاز باشد.

وی با تاکید بر اهمیت این مسئله گفت: زیرا این مهم موجب استفاده از نخبگان و در نتیجه بومی سازی و بهره‌مندی از فناوری‌های جدید خواهد شد. در نتیجه این موارد به اقتصاد مقاومتی صنعت کشور کمک شایانی خواهد کرد.

جعفری با اشاره به مشکلات تامین انرژی در چرخه اقتصاد کشور گفت: این مشکل از دو طریق تولید انرژی توسط صنعتگران و بهینه سازی انرژی امکان‌پذیر است که توافقات اولیه برای این موضوع با برخی صنعتگران صورت گرفته است.

انتهای پیام/
اقتصاد مقاومتی صنعت فناوری نخبگان وزیر صنعت معدن و تجارت
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر