کد خبر: 1002341 A

امضای تفاهم‌ نامه سه‌‌جانبه میان شرکت فروشگاه‌‌های زنجیره‌ای‌ رفاه، شرکت ملی پست ایران و بانک پارسیان

به گزارش روابط‌عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای‌ رفاه، شرکت ملی پست ایران و بانک پارسیان، 5 آذرماه سال‌جاری با حضور مدیران عالی‌رتبه در سالن همایش‌های شرکت ملی پست ایران برگزار شد.

همچنین فروش کارت‌های خرید رفاه با نام رمزدار به صورت نقدی و اقساط جهت خرید کالا و خدمات از فروشگاه‌های رفاه سراسر کشور و مراکز طرف قرارداد با این بنگاه اقتصادی خصوصی موضوع محوری این تفاهم نامه میان شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای‌ رفاه و شرکت ملی پست ایران است. مدت زمان این قرارداد یک سال است و در صورت توافق طرفین برای سالهای بعد نیز قابل تمدید است. همچنین طرفین اظهار امیدواری کردند بر مبنای مفاد آن، دو شرکت بتوانند از خدمات یکدیگر بهره‌مند شوند.

photo_2020-11-28_11-07-20

دکتر رسول محمدی در این مراسم با اشاره به اینکه همه‌گیری ویروس کرونا فرصتی برای توسعه کسب و کارهای اینترنتی با استفاده از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های شرکت ملی پست فراهم کرده است، افزود: ما متعهد هستیم در شرایط سخت معیشتی در کنار مردم از جمله کارکنان پست باشیم و در راستای تحقق رسالت خدمت‌رسانی به مردم عزیز کشورمان بی‌وقفه تلاش می‌کنیم.

photo_2020-11-28_11-07-23

رمضانعلی سبحانی‌فر مدیر عامل شرکت ملی پست ایران در ادامه این مراسم اظهار امیدواری کرد: استفاده از خطوط اعتباری فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه برای کارکنان پست و خدمات متقابلی که پست به این شرکت ارایه می‌دهد، آغاز فصلی جدید برای توسعه همکاری‌های مشترک است.

کوروش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان نیز خاطرنشان کرد : گسترش همکاری‌ها بین دستگاه‌ها و سازمان‌های مختلف مالی و خدماتی با سابقه در کشور، ارزش افزوده‌ای برای رفاه مردم به همراه داشته باشد.

گفتنی است؛ انعقاد همکاری با شرکت‌ها، سازمان‌ها، نهادها و ارگان‌های خصوصی و دولتی از برنامه‌های جاری شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه جهت تحقق اهداف بلندمدت سازمانی این بنگاه اقتصادی خصوصی است.

انتهای پیام/
رفاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر