کد خبر: 680982 A

در محل برج میلاد برپا شد؛

اولین نمایشگاه تخصصی آفرود، کمپینگ، اتو کمپینگ، ماجراجویی و صنایع وابسته با هدف ارتقا و توسعه این صنعت در محل سالن های نمایشگاهی برج میلاد آغاز به کار کرد.

به گزارش ایلنا، نگار پیله‌ور دبیر نخستین نمایشگاه بین‌المللی آفرود،کمپینگ، ماجراجویی و صنایع وابسته گفت: بطور کلی این نمایشگاه با محوریت طبیعت‌گردی و ماجراجویی در سه حوزه تفریحات زمینی شامل؛ خدمات و تجهیزات مربوط به آفرود، کمپینگ، اتو کمپینگ، کوهنوردی، دوچرخه سواری و ..... ، تفریحات هوایی شامل؛ خدمات و تجهیزات هواپیماهای تفریحی سبک، پاراگلایدر، پاراسل، بالن، کایت و ..... ، تفریحات آبی شامل؛ خدمات و تجهیزات قایق های تفریحی، جت اسکی، پدل برد، فلایبرد، لوازم و تجهیزات غواصی و ... آغاز به کار کرد.

وی افزود: در این بین شرکت های ارائه دهنده خدمات تورهای گردشگری و طبیعت گردی و کلوب های تفریحی و ماجراجویی حضور دارند. همچنین در جهت ارتقا سطح فرهنگی نمایشگاه با همکاری شرکت سهامی برج میلاد تهران کارگاه‌های متنوع آموزشی با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ سفر و چگونگی رفتار با طبیعت و موارد در این زمینه در نظر گرفته شده است.

وی افزود: نمایندگی‌های رسمی شرکت‌های خارجی نیز در این نمایشگاه حضور دارند که از کشور‌هایی همچون سوئد، دانمارک، چین و مالزی هستند و به طور کلی ۵۰ غرفه در مساحت ۳ هزار متر مربعی در برج میلاد برای نمایندگی‌های داخلی و خارجی در نظر گرفته شده است.

پیله ور گفت: اکثر بازدیدکنندگان از نمایشگاه افراد علاقه‌مند به سفر و ماجراجویی هستند که میانگین سنی ۲۵ تا ۳۵ سال خواهند داشت که امیدواریم خدمات خوبی را در زمینه تفریحات و گردشگری به این علاقه‌مندان ارائه دهیم.

وی با اشاره به اینکه بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد و رایگان است، افزود: علاقه‌مندان از ساعت ۱۱ تا ۲۰ طی روزهای ۲۳ تا ۲۷ مهر برای بازدید از این نمایشگاه در برج میلاد اقدام کنند.

برج میلاد سوئد صنعت گردشگری نمایشگاه بین المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر