کد خبر: 678668 A

خبری خوش برای ماجراجویان و گردشگران؛

اولین نمایشگاه بین المللی آفرود، کمپینگ، ماجراجویی و صنایع وابسته توسط شرکت نمایشگاهی خورشید ۲۳ تا ۲۷ مهرماه سال جاری در برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

به‌گزارش ایلنا، علیرضا پیله‌ور، مدیر عامل شرکت نمایشگاهی خورشید در آستانه برگزاری اولین نمایشگاه بین‌المللی آفرود، کمپینگ، ماجراجویی و صنایع وابسته اظهار داشت: این نمایشگاه در راستای ایجاد اشتغال پایدار و رشد تولیدات داخلی برگزار می شود که نتایج موثری را به همراه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد و رایگان است، گفت: علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۱۱ صبح تا ۸ بعد از ظهر جهت بازدید از این نمایشگاه در برج میلاد اقدام کنند.

پیله ور ادامه داد: مخاطبان این نمایشگاه در سه حوزه تفریحات هوایی، زمینی و آبی هستند و برگزاری این نمایشگاه به تقویت گردشگری داخلی نیز بسیار کمک می‌کند.

وی اعلام کرد: نمایندگی‌های رسمی شرکت‌های خارجی نیز در این نمایشگاه حضور دارند که از کشورهایی همچون سوئد دانمارک، چین و مالزی هستند و به طور کلی ۵۰ غرفه در فضایی ۳۰۰۰ متری در برج میلاد برای نمایندگی های داخلی و خارجی در نظر گرفته شده است.

وی گفت: اکثر بازدیدکنندگان از نمایشگاه افراد علاقمند به سفر و ماجراجویی هستند که میانگین سنی ۲۵ تا ۳۵ سال خواهند داشت که ما امیدواریم بتوانیم خدمات‌خوبی را در زمینه تفریحات و گردشگری به این علاقمندان ارائه دهیم.

مدیر عامل شرکت نمایشگاهی خورشید خاطرنشان کرد: این نمایشگاه که برای نخستین بار برگزار می‌شود و دارای مجوز از سازمان توسعه تجارت و سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار می‌شود.

330c5d98-9518-41bf-bf36-9c16c12ea24a

برج میلاد رشد گردشگری گردشگری و صنایع دستی نمایشگاه بین المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر