کد خبر: 561767 A

با هدف معرفی فناوری‌های جدید برگزار شد؛

سومین همایش و نمایشگاه ملی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت ایران امروز یکم آذرماه در سالن همایش‌های تلاش آغاز به کار کرد.

به گزارش ایلنا، مهندس شهاب شفاهیان دبیر سومین همایش و نمایشگاه ملی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی صنعت نفت ایران گفت: این همایش با هدف معرفی تکنولوژی و فن آوری‌های جدید همچنین ارتباط مستقیم بین مدیران آزمایشگاه‌ها ومتخصصین صنعت نفت با تولید کنندگان و وارد کننده گان تجهیزات و مواد آزمایشگاهی آغاز به کار کرد.

این همایش با حمایت آموزش و پژوهش سازمان مدیریت دولتی ریاست‌جمهوری تا تاریخ 2 آذر ماه در مرکز همایش‌های تلاش وزارت کار ادامه دارد.

وی افزود: بیش از 400 نفر از روسای صنایع نفت و گاز و پتروشیمی جهت حضور در همایش به دبیرخانه مراجعه کرده اند. همچنین تعداد زیادی از شرکت‌های تامین کننده تجهیزات و مواد آزمایشگاهی فعال در بخش نمایشگاه حضور یافته اند.

لازم به ذکر است در کنار همایش و نمایشگاه کارگاه‌های تخصصی جهت ارتقاء سطح علمی افراد و با ارائه مدرک بین المللی به کلیه شرکت کنندگان تعلق می‌گیرد.

این همایش به طور سالانه با حضور شرکت‌های وارد کننده،تولید کننده و دانش بنیان، پارک های علم و فناوری استان ها و مراکز رشد با حضور مدیران ازمایشگاه، کارشناسان و متخصصین صنعت نفت از شرکت های دولتی و خصوصی در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی به صورت تخصصی برگزار شده است.

شفاهیان در ادامه عنوان کرد: در دوره قبلی این گردهمایی عظیم بیش از 300 شرکت از واحدهای دولتی و خصوصی در بخش همایش و نمایشگاه حضور داشته اند و هدف از برگزاری این همایش ارتباط مستقیم و بدون واسطه بین مدیران آزمایشگاه‌ها ومتخصصین صنعت نفت با تولید کنندگان و وارد کننده گان تجهیزات و مواد آزمایشگاهی برای حل معضلات صنعت نفت توسط شرکت های حضور یافته است.

همچنین از دیگر اهداف شرکت در این گردهمایی عظیم معرفی تکنولوژی، فن آوری، تجهیزات و جذب مشتریان جدید و نمایندگان جدید، شناخت و اصلاح کانال های توزیع و ارتباط با آنها است. اخذ سفارشات جدید در معرفی محصولات بهتر و ارائه خدمات بهتر از دیگر اهداف حضور در همایش به شمار می‌رود.

برخی مزایای این همایش شامل معرفی آخرین محصولات تولیدی به خریداران، تبادل اطلاعات، دستاوردها و تحقیقات کاربردی و زمینه های فنی- تولیدی و تجاری، شناخت رقیبان و ایجاد رقابت سالم همچنین سنجش بازار مصرف کالا و استفاده از فرصت ها برای بهینه سازی است.

وی تصریح کرد: گردآوری اطلاعات جامع از محصولات تولید کننده همگون و نمایش تجهیزات غیرقابل حمل به صورت ارائه محصول از دیگر مزایای این همایش به شمار می‌رود.

ایران سالن همایش صنعت نفت علم و فناوری فناوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر