کد خبر: 438976 A

با هدف استفاده درست از لوازم خانگی اجرا شد؛

بهره گیرى از تکنولوژى چند سالى است در میان جامعه رواج پیدا کرده اما عدم آگاهى مردم از استفاده صحیح از تکنولوژى سبب شده تا خانواده‌ها با مشکلات زیادى مواجه شوند.

به گزارش ایلنا، با آغاز کمپین استفاده‌صحیح از ماشین ظرفشویى، یک شرکت تولیدکننده شوینده تلاش دارد تا با حمایت از اقتصادخانواده، نقش موثرى در حفظ محیط‌زیست و انرژى‌هاى طبیعى داشته باشد.

بر همین اساس، اجراى یک پرفورمنس آموزشى- تبلیغاتى در مجتمع ارگ تجریش با دستمایه قراردادن خودکشى یک ماشین ظرفشویى با نام «دیشى» مد نظر قرار گرفت و با همراه کردن صدها مخاطب در این مجتمع، تلاش شد تا مصرف کننده ایرانى را با این کمپین همراه کند.

رحیم شیورى، مدیر مارکتینگ شرکت هنکل در ایران در این خصوص، گفت: براساس تحلیل شرکت هنکل در ایران، عدم آگاهى مردم از استفاده صحیح از لوازم خانگى و به خصوص ماشین‌هاى ظرفشویى سبب شده تا علاوه بر مصرف بى رویه آب و برق که گنجینه دنیاى کنونى است، خسارت‌هاى بسیارى به ماشین‌هاى ظرفشویى وارد شود که رابطه مستقیمى با ضربه به اقتصاد خانواده دارد.

شیورى افزود: کمپین استفاده صحیح از لوازم خانگى و مواد شوینده با کیفیت و مجاز از امروز آغاز شده به مدت 8 ماه ادامه خواهد یافت وکاراکترها و شخصیت‌هاى انیمیشنى با هدف آموزش و آگاه ساختن مردم طراحى شده و پیش بینى مى‌کنیم این کمپین و نحوه اجراى آن با استقبال خوب مردم مواجه شود.

مدیر مارکتینگ هنکل در ایران ادامه داد: تعداد زیادى از مردم و اهالى رسانه در آغاز این کمپین و نمایش، ما را همراهى‌کردند و امیدواریم بتوانیم با حمایت و همراهى مردم و رسانه‌ها نقش موثرى در حفظ محیط زیست و اقتصاد خانواده ایرانى داشته باشیم.

وی تاکید کرد: مسئولیت اجتماعى ما به عنوان یک برند محبوب بین‌المللى ایجاب مى‌کند تا حامى سیاره عزیزمان و خانوار ایرانى باشیم.

گفتنى است «فلش ماب» ساخته شده با نام «ماریا و دیشى» توانست مخاطبان بسیارى را غافلگیر و جذب کند.

همچنین انتشار این ویدئو در فضاى مجازى نیز با استقبال بسیارى مواجه شد تا به زودى در خانه هر ایرانى «ماریا و دیشى» حضور داشته باشند.

استان تهران ظرفشویی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر