کد خبر: 434961 A

با اضافه شدن فریم ورک AMP ؛

شرکت اینتن با بهره گیری از تازه ترین ابزارهای ارایه شده توسط گوگل، سرعت لود و بارگزاری سایت های خبری را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.

به گزارش ایلنا، علوم کامپیوتری امروزه به عنوان یکی از ابزارهای پرکاربرد در عصر حاضر به شمار می‌رود و یکی از علوم کامپیوتری بسیار پرطرفدار علم طراحی صفحات وب است.

طراحی سایت امروزه به عنوان یک ابزار بسیار کاربردی بین فعالان اقتصادی و اطلاع رسانی به شمار می‌رود و براساس تحولات طراحی سایت در سال‌های گذشته، این علم روز به‌روز به سمت راحتی کاربران اینترنتی پیش رفته است.

مدیر ارشد طراحی سایت اینتن در راستای تحولات اخیر طراحی سایت گفت: در راستای کاربر پسند بودن سایت های اینترنتی در ماه های اخیر یک فریم ورک جدید از سمت شرکت گوگل منتشر شد. این فریم ورک جدید با نام AMP ارائه شد که مخفف Accelerated Mobile Pages Project است.

رضا راد ادامه داد: این پروژه برای کاربر پسندتر بودن سایت های طراحی شده ارائه شده ضمن آنکه این فریم‌ورک مخصوص سایت‌های خبری نیز هست که باعث افزایش سرعت لود سایت می شود.

وی افزود: در این فریم‌ورک، سایت‌های خبری در نمایش موبایلی با سرعت بسیار بالاتری لود می شوند.

این شرکت برای نخستین بار در ایران وب‌سایت‌های خبری خود را با استفاده از فریم‌ورک‌های جدید گوگل AMP ارائه کرده است.

با استفاده از این روش در طراحی وب سایت خبری، کاربران موبایل وب‌سایت‌های خبری هیچ مشکلی در نمایش آخرین اخبار نخواهند داشت، همچنین موتور جستجوی گوگل برای حمایت از سایت‌های خبری که از این روش برای طراحی سایت خود استفاده کرده‌اند، آخرین اخبار ارائه شده این سایت‌ها را در نتایج جستجوی خود به‌صورت اسلایدی در نمایش موبایل ارائه می‌کند

استان تهران گوگل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر