کد خبر: 179759 A

فرماندار رباط کریم:

خادمان مردم و نظام اسلامی در قوه قضائیه باید بر خود ببالند که گام در عرصه ای نهاده و می نهند که صبغه ای الهی دارد و مسیر و حاصل تلاش شهیدان بزرگی چون بهشتی مظلوم است.

فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: خادمان مردم و نظام اسلامی در قوه قضائیه باید بر خود ببالند که گام در عرصه ای نهاده و می نهند که صبغه ای الهی دارد و مسیر و حاصل تلاش شهیدان بزرگی چون بهشتی مظلوم است.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، بیژن سلیمان پور با گرامیداشت هفته قوه قضاییه و یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر بهشتی گفت: کار و تلاش در عرصه احقاق حق مظلومان و عدالت گستری، خدمتی است ارزشمند و ستودنی و زمانی این خدمت سترگ در مسیر خدایی و مطابق با احکام و تعالیم دین مبین اسلام باشد، در حقیقت تلاشی است الهی که رنگ و نشان از ذات احدیت و صفات خداوندی دارد.

وی افزود: قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با پاسداری از قانون اساسی، مسئولیت خطیر و حساسی را در پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی و تحقق بخشیدن به عدالت عهده دار است.

فرماندار شهرستان رباط کریم تصریح کرد: قوه قضاییه در طول ۳۵سال گذشته گام های بلندی برای تحقق عدالت در جامعه برداشته و اخیرا نیز با مبارزه جدی با مفاسد اقتصادی قاطعیت نظام اسلامی در برخورد با متجاوزان به حقوق ملت و بیت المال را به نمایش گذاشته است.

سلیمان پور با تبریک هفته قوه قضاییه به قضات و مسولان قضایی شهرستان رباط کریم، از تعامل، همکاری و هماهنگی مراجع قضایی در برقراری نظم و امنیت و کاهش چشمگیرآمار جرائم، قدردانی کرد.

جامعه جمهوری اسلامی ایران حقوق دین مبین اسلام روابط عمومی قانون اساسی قوه قضائیه قوه قضاییه نظام اسلامی نظم و امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر