کد خبر: 157598 A

فرماندار پاکدشت تاکید کرد:

فرماندار پاکدشت گفت: توجه به اقتصاد و فرهنگ در سایه عزم ملی ومدیریت جهادی زمینه سازپیشرفت ایران اسلامی می شود.

فرماندار پاکدشت گفت: توجه به اقتصاد و فرهنگ در سایه عزم ملی ومدیریت جهادی زمینه سازپیشرفت ایران اسلامی می‌شود.
به گزارش ایلنا، اولین شورای اداری شهرستان پاکدشت درسال ۹۳ با حضور فرماندار پاکدشت، امام جمعه شهرستان ونماینده مردم درمجلس شورای اسلامی وروسای ادارات ودهیاران واعضاء شورای اسلامی شهر و روستا تشکیل شد
علیرضا قاسمی فرزاد در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان پاکدشت که در محل فرمانداری برگزار شد، گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی از اولین روزهای پیروزی این انقلاب شکوه‌مند در زمینه‌های اقتصادی و فرهنگی این نظام الهی را مورد تهاجم خود قرار داده‌اند و این امر همواره در دستور کار آنان بوده است.
وی با اشاره به نامگذاری سال ۹۳ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت: در این شعار مقام معظم رهبری مردم و مسوولین را در کنار یکدیگر مورد خطاب قرار داد و رشد وشکوفایی اقتصادی درکنار پیشرفت وبالندگی فرهنگی را درسایه عزم ملی ومدیریت جهادی ترسیم فرمودند.
وی اظهار داشت: امروز همه مسوولین وظیفه دارند تا در جهت عمل به فرمایشات معظم له با مدیریت جهادی و بسیجی وار در میدان وارد شوند، مشکلات را برطرف و زمینه رشد و تعالی همه جانبه کشور را فراهم نمایند.
وی بیان داشت: رشد و پیشرفت کشور باید به طور موزون و هماهنگی در همه جوانب صورت گیرد، اگر رشد و توسعه تنها در بخش اقتصاد صورت گیرد و به فرهنگ توجهی نشود، رشد و توسعه متوازن محقق نمی‌گردد.
قاسمی فرزاد تصریح کرد: دشمنان در مباحثفرهنگی و سیاسی هجمه‌های بسیاری را علیه این نظام الهی تدارک دیده‌اند و تلاش دارند تا مباحثفرهنگی کشور را دستخوش تغییر قرار داده و در مسائل اقتصادی کشور را با چالش مواجه سازند.
نماینده عالی دولت در شهرستان پاکدشت افزود: مقام معظم رهبری متناسب با رویکرد نظام و مسائل هر سال، شعاری که باید سرلوحه کار باشد مورد توجه قرار می‌دهند که امسال مسائل اقتصادی و فرهنگی را در کنار هم عنوان نموده‌اند که برای اجرای آن مردم و مسوولین باید عزم واداراه خود را بکار گیرند.
فرماندار پاکدشت تصریح کرد: در مباحثاقتصادی قطعا با تدابیر لازم می‌توان به شکل پدافندی عمل نمود و با ورود به مسائلی نظیر تغییر سبک زندگی در برابر تهاجم فرهنگی کشور را واکسینه نموده و توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد.
وی با اشاره به صدور قطعنامه اروپا علیه ایران گفت: اخیر با شیطنت برخی از جریانات صهیونیستی در اروپا و آمریکا شاهد بودیم که مصوبه سخیفی در اتحادیه اروپا به تصویب رسیده که مبانی اعتقادی، فرهنگی و ملی ما را مورد هجمه قرار داده‌اند و از جمله حضور حماسی مردم در ۲۴ خرداد سال ۹۲ رازیر سوال برده وآنرا بر منطبق با اصول دموکراسی نمی‌دانند درحالیکه نظام جمهوری اسلامی ایران یکی از معدودکشورهای جهان است که بر مبنای آرای مردم ساختارهای قدرت درآن شکل می‌گیرد ومردم درتعیین سرنوشت خویش به شکل واقعی وبه تعبیر آن‌ها دموکراتیک حاکم هستند.
قاسمی فرزاد تصریح کرد: البته در فرایند بین الملل وقتی ساختار نظام مقدس جمهوری اسلامی در حال حرکت رو به جلوست دشمنان تلاش می‌کنند موانعی را در مسیر پیشرفت این ملت قرار دهند، یک روز بحثهسته‌ای مطرح می‌شود و روز دیگر مباحثحقوق بشر و یقینا در آینده مسائل دیگری را مطرح می‌کنند که البته ذهن مردم ما با این توطئه‌ها آشناست و مردم و مسوولین با حفظ وحدت و انسجام پشت سر مقام معظم رهبری با صلابت حرکت کرده و باعثرشد و پیشرفت روز افزون ایران اسلامی خواهند شد.
در ادامه فرماندارپاکدشت با اشاره به اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها گفت: اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها بعنوان یک ضرورت درسال جدید مطرح است ودراین مقطع لازم است کلیه مدیران وروسای دستگاههای اجرایی با عزم همگانی ومدیریت جهادی این مرحله را مدیریت کنند.
وی ضمن دعوت همگانی از مدیران وآحاد جامعه خواست که با ثبت نام نکردن وعدم درخواست یارانه نقدی دولت تدبیروامید را در اجراء برنامه‌های خویش ودرجهت رشد وتعالی هرچه بیشتر اقتصاد کشور وافزایش سطح خدمات دربخشهای مختلف جامعه را یاری نمایند.
درپایان قاسمی فرزاد ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی از اعضاء این ستاد به پاس خدمات و زحمات انجام شده قدردانی نمودند درپایان قاسمی فرزاد با اشاره به برنامه‌های سال ۹۳ از مدیران شهرستان خواست تا با سرلوحه قرار دادن شعارسال فعالیت‌های خودرا در جهت خدمت به مردم شریف به پیش ببرند.

اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها اقتصاد ایران ایران اسلامی تهاجم فرهنگی دولت ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی نظام جمهوری اسلامی ایران نظام مقدس جمهوری اسلامی یارانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر