کد خبر: 146471 A

دبیر کل بنیاد تدبیر و امید ایرانیان:

" محرم علی خداوردی " دبیر کل بنیاد تدبیر و امید ایرانیان از تشکیل هیئت رئیسه بنیاد تدبیر و امید استان تهران ظرف چند روز آینده خبر داد.

ایلنا: دبیر کل بنیاد تدبیر و امید ایرانیان از تشکیل هیئت رئیسه بنیاد تدبیر و امید استان تهران ظرف چند روز آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار " ایلنا " از شرق استان تهران، " محرمعلی خداوردی " دبیر کل بنیاد تدبیر و امید در گفتگویی اختصاصی اظهار داشت: بنیاد تدبیر و امید ایرانیان در راستای زمینه سازی و تحقق آرمانهای مردمسالاری دینی با رویکرد تدبیر حکیمانه و آگاهانه، سیاست ورزی اخلاق گرایانه مبتنی بر دو ویژگی بنیادی مسئولیت پذیری و پاسخگویی نهاد تصمیم گیر در برابر جامعه، همواره برای عینیت بخشی به امید فزاینده در سطح جامعه به صورت مجموعه ای منسجم، هدفمند و آینده نگر به مثابه بنیاد اجتماعی و فرهنگی با دو ویژگی " غیردولتی و غیرانتفاعی " درچارچوب قانون اساسی کشور تأسیس گردیده است.

دبیر کل بنیاد تدبیر امید ایرانیان در ادامه بیان داشت: از آنجایی که این تشکل همواره خود را حامی دولت تدبیر و امید میداند، در راستای اهداف دولت فهیم و محترم حمایت قاطع خود را اعلام میدارد.

" محرمعلی خداوردی " گفت: از این جهت برآنیم تا با تشکیل هیئت رئیسه استان تهران بر ادامه روند حمایتی خود از دولت دکتر روحانی بیافزائیم.

دبیر کل بنیاد تدبیر و امید ایرانیان در رابطه با انتصاب استاندار جدید خراسان رضوی عنوان کرد: بنیاد تدبیر و امید ایرانیان در سراسر کشور از گزینه پیشنهادی، آقای حمیدرضا مومنی جهت تصدی استانداری خراسان رضوی اعلام حمایت می‌نماید.

اجتماعی و فرهنگی اخلاق استان تهران جامعه خراسان رضوی دولت شرق استان تهران قانون اساسی هیئت رئیسه سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر