کد خبر: 138534 A

توسط فرماندار پیشوا؛

شوراهای آموزش و پرورش با برنامه ریزی و مشورت می‌توانند با تصمیماتی که می‌گیرند آموزش و پرورش را هدایت و پشتیبانی کنند.

فرماندار پیشوا زنگ هفته شوراهای آموزش و پرورش را با حضور ریاست آموزش و پرورش، شهردار، رئیس اداره بهزیستی و دیگر مسئولین شهرستانی در دبیرستان حضرت زهرا(س) به صدا درآورد.
به گزارش ایلنا، عباس ملکوتی خواه در این مراسم به نقش تربیتی آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: بعد از خانواده، آموزش و پرورش همواره پیشگام‌ترین نهاد برای جهت دهی به ارزش‌ها، اهداف و خلاقیت در نوجوانان و جوانان بوده و از موثر‌ترین مراکز القای مشورت پذیری و نقش آفرینی است.
عباس ملکوتی خواه افزود: جامعه پویا در پرتو توجه به آموزش و پرورش شکل می‌گیرد و توجه به این مهم می‌تواند راهگشای تمام موانع درراستای رشد و افرایش سطح فکری و بهره وری جوانان و نوجوانان باشد.
فرماندار پیشوا در ادامه به بیان اهمیت نقش شورا در آموزش و پرورش پرداخت و بیان کرد: مشکلاتی در آموزش و پرورش وجود دارد که هموار نمودن آن‌ها در دستور کار آموزش و پرورش قرار دارد و رفع این معضلات، همفکری و مشورت مدیران ذیربط را می‌طلبد.
وی افزود: شوراهای آموزش و پرورش با برنامه ریزی و مشورت می‌توانند با تصمیماتی که می‌گیرند آموزش و پرورش را هدایت و پشتیبانی کنند.
نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا، دانش آموزان را برای همکاری و آشنایی بیشتر با شورا‌ها دعوت به همکاری نمود و از آن‌ها خواست تا پیشنهادات خود را به آموزش و پرورش ارائه نمایند تا فکر و اندیشه آن‌ها در شورای آموزش و پرورش به کار گرفته شودو به قید قرعه به پیشنهادات بر‌تر جوایزی تعلق خواهد گرفت.

آموزش و پرورش بهزیستی جامعه جوانان و نوجوانان خانواده خلاقیت دانش آموزان رشد شورای آموزش و پرورش فرماندار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر