کد خبر: 138530 A

معاون سیاسی فرماندار پاکدشت تاکید کرد:

معاون سیاسی فرماندارپاکدشت در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان پاکدشت گفت: مبارزه جدی با قاچاق سوخت در پاکدشت اجرا شود.

معاون سیاسی فرماندارپاکدشت در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان پاکدشت گفت: مبارزه جدی با قاچاق سوخت در پاکدشت اجرا شود.
به گزارش ایلنا، هادی تمهیدی معاون سیاسی فرماندار وجانشین کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان از پدیده شوم قاچاق کالا بعنوان یک معضل بزرگ اقتصادی یاد کرد و افزود: این پدیده بعنوان یک عارضه اقتصادی عوارض و تبعات متعدد در بخش‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و غیره دارد و مبارزه با آن نیازمند عزم ملی در پرتو همکاری مسئولان و شهروندان است.
وی به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری(حفظه ا…) به نام حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی اشاره کرد و گفت: حماسه سیاسی با حضور گسترده و چشمگیر مردم در انتخابات رقم خورد و تحقق حماسه اقتصادی باید دستور کار مدیران دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد و ازتمام توان و ظرفیت خود برای تبیین و تحقق درست آن استفاده کنند تا اهداف مورد نظر در این زمینه محقق شود.
وی ادامه داد: نقش و اهمیت این کمیسیون در تحقق این شعار حکیمانه بسیار بالا است چرا که اگر اعضاء این کمیسیون به وظایف خود به بهترین نحو ممکن عمل نمایند قطعاً بخش اعظمی از این شعار محقق خواهد شد.
معاون سیاسی فرماندارپاکدشت با اشاره به مصادیق قاچاق کالا افزود: یکی از مصادیق قاچاق کالا قاچاق سوخت می‌باشد که شهرستان با نظارت دقیق و برنامه ریزی صحیح توانسته مبارزه جدی با قاچاق سوخت داشته باشد.

وی نقش اطلاع رسانی و فرهنگ سازی را در استفاده از کالاهای ایرانی و داخلی بسیار مهم دانست و تصریح کرد: همه دستگاههای اجرایی باید به کمیته فرهنگی و تبلیغات این کمیسیون در جهت رسیدن به اهداف از قبل پیش بینی شده کمک کنند.
تمهیدی گفت: افزایش کیفیت تولیدات داخلی عامل مهمی در رقابت میان محصولات مشابه خارجی است که تولید کنندگان باید دراین زمینه تلاش بیشتری داشته باشند.
وی با مهم توصیف کردن نقش اصناف و تعزیرات، ارزیابی عملکرد فصلی کمیته‌ها، انجام بازدیدهای می‌دانی، شناسایی محلهای دپو غیرقانونی سوخت در روستا‌ها و مکان‌های نا‌شناس، خواستار اطلاع رسانی آن توسط بخشداران، تشویق مردم و دستگاه‌های فرهنگی همچون سازمان تبیلغات و ائمه جماعات را مورد تأکید قرار داد. در ادامه اعضاء ستاد درخصوص اقدامات انجام شده گزارشی ارائه نمودند.

انتخابات تبلیغات حماسه سیاسی دستگاه های اجرایی رقابت فرماندار فرهنگ سازی قاچاق مبارزه با قاچاق کالا و ارز مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر