کد خبر: 129118 A

فرماندار قرچک:

خدمت بی‌منت به مردم یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی و از وظایف مهمی است که مسئولان بر عهده دارند و باید همواره در این خصوص دقت لازم را داشته باشیم.

فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: خدمت بی‌منت به مردم یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
به گزارش ایلنا، رضا ریاحی صبح امروز در حاشیه برنامه ملاقات مردمی با بیان اینکه ملاقات عمومی مسئولان با مردم یکی از کارکردهای مثبت دولت‌ها بوده است، افزود: دیدارهای چهره به چهره با مردم به حل مشکلات آنان شتاب می‌بخشد.
وی با اشاره به اینکه باید با اتحاد و همدلی فضای کاری ادارات برای پیشرفت هرچه بهتر شهرستان قرچک مهیا شود، بیان کرد: خدمت بی‌منت به مردم یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی و از وظایف مهمی است که مسئولان بر عهده دارند و باید همواره در این خصوص دقت لازم را داشته باشیم.
نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با تأکید بر اینکه باید بررسی و حل مشکلات مردم از اولویت‌های کاری مسئولان باشد، گفت: تمام مدیران این شهرستان باید پس از پیگیری و برطرف کردن موانع و مشکلات مراجعه کنندگان نتیجه اقدامات انجام شده را اعلام کنند.
این مسئول با بیان اینکه خدمت به مردم از سفارش‌های مهم امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی است، ادامه داد: خوشبختانه در طول دوران پر شکوه انقلاب اسلامی همواره شاهد این ارتباط مؤثر بین مردم و مسئولان بوده‌ایم.
گفتنی است در این دیدار به درخواستهای چند تن از مردم که مشکلات خود را در زمینه‌های گوناگون مطرح کرده بودند، رسیدگی شد و فرماندار ضمن بررسی این مشکلات راهکارهای قانونی را ارائه و موارد نیز پس از بررسی و کار‌شناسی برای رسیدگی و اقدامات لازم به مراجع ذیربط ارجاع داده شد.

امام راحل انقلاب اسلامی دولت رهبر معظم انقلاب اسلامی مشکلات مشکلات مردم نظام مقدس جمهوری اسلامی مردم خدمت افتخارات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر