کد خبر: 112876 A

رییس کمیسیون ورزش و جوانان شورای شهر اسلامشهر از حمایت همه جانبه اعضای این شورا از ورزشکاران و قرمانان خبر داد و گفت: با تحقق این مهم فصلی نو برای شهر رقم می خورد.

رییس کمیسیون ورزش و جوانان شورای شهر اسلامشهر از حمایت همه جانبه اعضای این شورا از ورزشکاران و قرمانان خبر داد و گفت: با تحقق این مهم فصلی نو برای شهر رقم می‌خورد.
به گزارش ایلنا، احمد قلی‌پور در اولین جلسه کمیسیون ورزش و جوانان شورای شهر اسلامشهر که با حضور روسای هئیت‌های ورزشی در سالن جلسات شورا برگزار شد، اظهار داشت: با دعوت از مسئولان هیئتهای ورزشی سعی در ایجاد رابطه‌ای دوستانه با همه ورزشکاران داریم تا بتوانیم بیشتر در خدمت ورزش شهرستان باشیم.
وی افزود: طبق برنامه ریزی قرار است که با احداثساختمانی، تمام هیئتهای ورزشی شهرستان در یک مکان مستقر شوند، کمیسیون ورزش یکی از اساتید دانشکده تربیت بدنی را به عنوان مشاور دعوت به همکاری کرده که امید می‌رود این اقدامات سرمنشاء ارائه خدمات مطلوب به جامعه ورزشی شهر اسلامشهر باشد.
این مسئول با تاکید بر اینکه در دوره دوم شورای شهر بیشترین حمایت‌ها از قهرمانان ورزشی صورت گرفت، عنوان کرد: تمام سعی بر این است که از تمام رشته‌های ورزشی در حد توان حمایت شود، حتی رشته‌ای مثل شمشیربازی که توجه زیادی به آن نشده باید با حمایت همه دستگاه‌ها بتواند رشد چشمگیری داشته باشد.

اسلامشهر دارای پتانسیل‌های عظیم در حوزه ورزش است
عضو هییت رییسه شورای شهر اسلامشهر، خواستار جذب درآمدهای پایدار از سوی شهردار اسلامشهر شد و بیان کرد: وظیفه شهردار جذب درآمد پایدار برای شهر است که باید در راستای گسترش خدمات رسانی به شهروندان مصرف شود، در واقع در حوزه ورزش و توجه ویژه به ورزش همگانی هرچقدر هزینه کنیم، باعثجلوگیری از آسیب‌های اجتماعی می‌شود.
خزانه دار شورای شهر، اسلامشهر را دارای پتانسیل‌های بالا دانست و گفت: اسلامشهر با جمعیتی بالغ بر ۵۰۰ هزار نفر دارای جمعیتی جوان است که در زمینه‌های علمی، فرهنگی، هنری و اکثر رشته‌های ورزشی برای کشور ایران اسلامی افتخار آفرینی می‌کنند و وظیفه مسئولان به عنوان خدمتگذاران مردم در این راه سنگین است چرا که باید پاسخگوی اعتماد شهروندان باشیم.
وی در پایان از همه ورزشکاران و کار‌شناسان حوزه ورزش اسلامشهر درخواست کرد تا پیشنهادات و نظرات خود را به دبیرخانه کمیسیون ورزش و جوانان ارائه دهند.

لزوم گسترش همکاری‌های چندجانبه بین ادارات در حوزه ورزش
در ادامه رییس شورای شهر اسلامشهر از حمایت همه جانبه شورای شهر از ورزشکاران و قهرمانان خبر داد و افزود: حضور اکثر اعضا شورای شهر در اولین جلسه کمیسیون ورزش و جوانان نشان از علاقه و جدیت شورای شهر در همکاری با ورزشکاران دارد.
کریم نایبی خواستار گسترش همکاری‌های چندجانبه بین ادارت در خصوص ورزش شد و اظهار داشت: شهرداری اسلامشهر در حد توان خود با ساخت مجموعه‌های ورزشی، برگزاری ورزش صبحگاهی در پارکهای سطح شهر، برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان، اهداء زمین، مساعدت با بخش خصوصی در صدور مجوزهای لازم برای ساخت مجموعه‌های ورزشی و حمایت از نفرات اعزامی به مسابقات آسیایی و جهانی، گام‌های مثبتی را در حمایت از ورزشکاران برداشته است که امید می‌رود اداره ورزش و جوانان که متولی امر ورزش هر شهری است، در این خصوص بیشتر وارد عمل شود تا به نحو شایسته‌ای از قهرمانان ورزش اسلامشهر تجلیل شود.

آسیب های اجتماعی اداره ورزش و جوانان اسلامشهر ایران اسلامی بخش خصوصی جامعه رشد شورای شهر شهرداری ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر