کد خبر: 189721 A

مدیرعامل برج میلاد تهران اعلام کرد:

سال گذشته طی سه فصل، سه دوره از برنامه شب‌های داستان با حضور نزدیک به ۱۰۰ نویسنده و مترجم برگزار شد و امسال نیز همچون سال گذشته برنامه شب داستان با حضور و داستان‌خوانی نویسندگان و مترجمان کشورمان ازشهرویور در برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

دوره چهارم شب‌های داستان برج میلاد تهران، در هفته اول شهریور امسال برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا؛ فرزاد هوشیار پارسیان(مدیرعامل برج میلاد تهران) با اعلام این خبر گفت: سال گذشته طی سه فصل، سه دوره از برنامه شب های داستان را با حضور نزدیک به ۱۰۰ نویسنده و مترجم برگزار کردیم و قصد داریم امسال نیز همچون سال گذشته شاهد حضور و داستان‌خوانی نویسندگان و مترجمان کشورمان در برج میلاد تهران باشیم.

وی افزود: در دوره‌های پیشین، برخی نویسندگان که ساکن استان‌های دیگر هستند نیز به برنامه دعوت شدند. در دوره چهارم هم نویسندگانی از شهرهایی غیر از تهران دعوت شده و برای علاقه‌مندان داستان‌خوانی خواهند کرد.

هوشیار پارسیان ادامه داد: روال کار شب‌های داستان تاکنون بر این بوده است که در هر فصل میزبان نویسندگان و مترجمانی باشیم که طی فصل‌های پیش حضور نداشته‌اند. بر همین مبنا، دوره چهارم هم با حضور نویسندگانی برگزار خواهد شد که جزو ۱۰۰ مهمان قبلی شب‌های داستان نبوده‌اند.

شبهای داستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر