کد خبر: 164863 A

نشست هفتگی شهر کتاب با حضور فرانتس هولر از سوئیس، سابینه گروبر از اتریش، داوید واگنر از آلمان و محمود حسینی‌زاد برگزار می‌شود.

هر ساله و در زمان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب، نشست «سه سرزمین، یک زبان» با حضور نویسندگانی از آلمان، اتریش و سوئیس در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می‌شود تا علاقه‌مندان به ادبیات معاصر آلمانی زبان بیشتر آشنا شوند.

به گزارش ایلنا؛ نشست هفتگی شهر کتاب در روز سه‌شنبه شانزدهم اردیبهشت ساعت ۱۶:۳۰ به «سه سرزمین، یک زبان» اختصاص دارد که با حضور فرانتس هولر از سوئیس، سابینه گروبر از اتریش، داوید واگنر از آلمان و محمود حسینی‌زاد در مرکز فرهنگی شهرکتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر، نبش کوچه‌ی سوم برگزار می‌شود و ورود برای علاقه‌مندان آزاد است.

همچنین کارگاه ادبیات معاصر آلمانی زبان در روز دوشنبه پانزدهم اردیبهشت ساعت ۱۰ تا ۱۲ با حضور سه نویسنده و دکتر رائد فریدزاده عضو هیات علمی گروه زبان و ادبیات آلمانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

دانشجویان زبان و ادبیات آلمانی دانشگاه‌ها و علاقه‌مندان به ادبیات معاصر آلمانی می‌توانند برای حضور در این کارگاه به جریان‌های ادبی معاصر در این سه کشور اختصاص دارد، بیشتر آشنا شوند

شهرکتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر