کد خبر: 129076 A

دورهٔ آموزشی «درآمدی بر فلسفهٔ هنر» با تدریس مسعود علیا در شهر کتاب برگزار می‌شود. این دوره زمینه‌ای است برای آشنایی با پاره‌ای از مهم‌ترین مسائل و موضوعاتی که اهل فلسفه در هنر دیده‌اند.

ایلنا: دورهٔ آموزشی «درآمدی بر فلسفهٔ هنر» با تدریس مسعود علیا در ده جلسه در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می‌شود. این دوره زمینه‌ای است برای آشنایی با پاره‌ای از مهم‌ترین مسائل و موضوعاتی که اهل فلسفه در هنر دیده‌اند. در عین حال فرصتی است برای آشنایی با «جغرافیا» ی فلسفهٔ هنر و برخی گستره‌های مهم‌تر در آنکه موضوع کندوکاو فلسفی و نظری قرار گرفته‌اند.

به گزارش ایلنا، نظریه‌های راجع به چیستی وشان هنر به ویژه در پرتو تحولات هنری غریب دوران ما که غالبا درک متعارف از هنر را زیر و زبر کرده‌اند، تجربهٔ زیبایی‌شناختی یا هنری و چند و چون آن، هستی‌شناسی هنر و اثر هنری، نسبت استتیک(زیبایی‌شناسی) با فلسفهٔ هنر، و ارزش هنر در پرتو رویکرد هنجاری به آن، مهم‌ترین مباحثی است که در این دوره بررسی می‌شود.

این دوره روزهای سه‌شنبه ساعت ۱۴ تا ۱۶ برگزار می‌شود. آغاز آن ۲۴ دی ماه است و علاقه‌مندان به حضور در آن، تا ۱۵ دی فرصت دارند در ساعات اداری به مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر(بخارست)، نبش کوچهٔ سوم مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۸۸۷۲۳۳۱۶ و ۸۸۷۱۷۴۵۸ تماس بگیرند.

شهرکتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر