کد خبر: 106883 A

در آستانه‌ی معرفی معاون فرهنگی جدید؛

در ادامه‌ی تعیین سمت‌ها، امروز در حکمی؛ علی اسماعیلی، دبیر، اعضا و نماینده تام الاختیار معاون امور فرهنگی در ستاد مرکزی برگزاری بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران را منصوب کرد.

ایلنا: درحالی‌که هنوز معرفی معاون فرهنگی وزارت ارشاد ازسوی وزیر ارشاد انجام نشده است و حدس و گمان‌ها برای معاون فرهنگی وزارت ارشاد ادامه دارد، ازسویی هنوز تعیین سمت برای پست‌های مناسبتی در حوزه کتاب ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در ادامه‌ی تعیین سمت‌ها، امروز در حکمی؛ علی اسماعیلی(معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)، دبیر، اعضا و نماینده تام الاختیار معاون امور فرهنگی در ستاد مرکزی برگزاری بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران را منصوب کرد.

طی این احکام همایون امیرزداه به عنوان نماینده تام الاختیار معاون امور فرهنگی در ستاد برگزاری و عضو ستاد هفته کتاب، محمد الهیاری فومنی به عنوان دبیر این دوره از هفته کتاب و همچنین محمدرضا وصفی، علی شجاعی صائین، سید مهدی جعفری، محمد حسنی، محمد عظیمی، ایمانی، مصطفی امیدی، احمد علمشاهی و مجتبی سلطانی به عنوان اعضای ستاد برگزاری بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی منصوب شدند.

در حکم دبیر بیست یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران آمده است: " به منظور توسعه فرهنگ مکتوب و ایجاد علاقه و شور و شوق در اقشار مختلف جامعه و با توجه به بهره‌مندی جنابعالی از تجارب و سوابق فرهنگی موثر، به موجب این حکم انتظار می‌رود با همکاری مشاور محترم اجرایی معاونت و سایر اعضای ستاد هفته کتاب، جلب همکاری موثر نهادها و دستگاه‌های فرهنگی دولتی و غیردولتی و پیگیری و تشکیل منظم جلسات هفته کتاب، بر مبنای برنامه‌ریزی‌های پیش بینی شده شاهد برپایی باشکوه این دوره باشیم.

علی اسماعیلی وزارت ارشاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر