کد خبر: 248505 A

زمان دریافت متون جشنواره نمایش‌نامه نویسی «تدبیر قلم» که به همت معاونت توانبخشی سازمان بهزیستی کشور برگزار می‌شود به علت استقبال هنرمندان، تا ۲۵ بهمن تمدید شد.

مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره نمایش‌نامه نویسی «تدبیر قلم» تا ۲۵بهمن تمدید شد.

به گزارش ایلنا، زمان دریافت متون جشنواره نمایش‌نامه نویسی «تدبیر قلم» که به همت معاونت توانبخشی سازمان بهزیستی کشور برگزار می‌شود به علت استقبال هنرمندان، تا ۲۵ بهمن تمدید شد. معاونت توانبخشی سازمان بهزیستی کشور با توجه به اهداف تربیتی وآموزشی هنر نمایش و نقش موثر آن در توانمند سازی افراد معلول و کارکرد اجتماعی آن به ویژه در ارتقاء سطح آگاهی عمومی، انتقال مفاهیم به مخاطبین با تاکید به تغییر نگرش جامعه و پیشگیری از گسترش عوامل ایجاد کننده ناتوانی، ضرورت تدوین آثار نمایشی با بن مایه معلولیت ومسائل مرتبط با آن را دو چندان می‌کند. با توجه به خلا موجود در زمینه متون نمایشی مرتبط و به منظور دستیابی به مجموعه ای از آثار نمایشی کیفی و استاندارد، معاونت توانبخشی سازمان بهزیستی کشور به دبیری و میزبانی استان چهارمحال وبختیاری، نخستین جشنواره نمایش‌نامه نویسی را ۲۵ اسفند ماه برگزار می‌کند.

لازم به ذکر است علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را در بخش‌های نمایش‌نامه نویسی صحنه‌ای کودک و نوجوان و عروسکی با توجه به محور های اشاره شده تا تاریخ ۲۵ بهمن ماه به دبیر خانه جشنواره ارسال کنند. هیات داوران پس از باز خوانی آثار، تعداد ۱۰نمایش‌نامه به عنوان برگزیده و بدون در نظر گرفتن الویت اعلام می‌کنند.

علاقه‌مندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس استان چهارمحال وبختیاری - شهرکرد - جنب کیلینیک امام علی(ع) - اداره کل بهزیستی استان –طبقه همکف –اتاق شماره ۳ مراجعه کرده یا با شماره تلفن: ۰۳۸۳۲۲۴۴۹۹۸-۰۹۱۳۷۰۴۸۲۸۰ تماس بگیرند. همچنین آدرس اینترنتی tadbir _ ghalam @ yahoo. com اطلاعات مورد نیاز را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

تدبیر قلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر