کد خبر: 236709 A

«ستوان آینیشمور» نوشته مارتین مک‌دونا از برجسته‌ترین نمایش‌نامه‌نویسان و فیلم‌سازان معاصر است که در ایران نیز طرفداران زیادی دارد.

نمایش‌ «ستوان آینیشمور» نوشته‌ی مارتین مک‌دونا و کارگردانی مرتضی مشکات در تالار تجربه روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، «ستوان آینیشمور» بر اساس ترجمه‌ای از زهرا جواهری روز دوشنبه - ۸ دی‌ ماه - به روی صحنه‌ی تالار تجربه خواهد رفت. در این نمایش محمد بحرانی، مهرنوش بلمه، بهرام بهبهانی، مهدی شاهپیری، محمد عسکری، میثم کریمپور، مرتضی مشکات، کامبیز منصف بازی می‌کنند و مهران نائل نیز برای نخستین بار در این نمایش، نه به عنوان بازیگر که به عنوان نوازنده‌ی ساز دهنی حضور دارد.

عوامل این نمایش عبارتند از: دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: حامد ذبیحی، مشاوران کارگردان: احسان فلاحت پیشه و گلناز فرمانی، مدیر هنری: هنگامه سازش، طراح صحنه: سینا ییلاق بیگی، طراح لباس: نگار نعمتی، طراح نور: عابس خلقی، طراح پوستر و بروشور و تیزر: بابک نکویی، موسیقی و طراحی افکت صوتی: مهدی طلاجوی، دستیار طراح و مدیر صحنه: نیما مطلق، گریم: مهراد مفضلی، گرافیست: هانیه مشکات.

مارتین مک‌دونا از برجسته‌ترین نمایش‌نامه‌نویسان و فیلم‌سازان سال‌های اخیر است و در ایران نیز شناخته شده است. آثار او تاکنون بارها در ایران اجرا شده‌اند؛ این نخستین بار است که «ستوان آینیشمور» در ایران به روی صحنه می‌رود.

«ستوان آینیشمور» تا سی دی ماه در تالار تجربه، به نشانی روبروی تالار وحدت، جنب تالار حافظ، هر شب، رأس ساعت ۱۸:۳۰ به روی صحنه خواهد رفت.

ستوان آینیشمور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر