کد خبر: 212986 A

به همت جمعی از پیشکسوتان تئاتر؛

عباس جهانگیریان، مسلم قاسمی، منوچهر اکبرلو، حسین فدایی حسین، منصور خلج، یدالله آقا عباسی و داوود کیانیان از جمله اعضای هیئت موسس هستند.

بنیاد نمایش کودک و نوجوان در چهارمین روز برگزاری بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان اعلام موجودیت کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، این خبر شب گذشته شنبه(۱۹ مهرماه) توسط جمعی از هنرمندان و کارشناسان عرصه تئاتر کودک و نوجوان در برنامه شب عاشقان(جلسه‌های گپ و گفت دوستانه تماشاگران، هنرمندان و مسئولان) توسط داوود کیانیان اعلام شد.

عباس جهانگیریان، مسلم قاسمی، منوچهر اکبرلو، حسین فدایی حسین، منصور خلج، یدالله آقا عباسی و داوود کیانیان از جمله اعضای هیئت موسس هستند.

تهیه فرهنگنامه تئاتر کودک و نوجوان زیر نظر یدالله آقا عباسی، تاسیس موزه تئاتر کودک و نوجوان زیر نظر منصور خلج، تهیه فرهنگ ادبیات تئاتر کودک و نوجوان زیر نظر داوود کیانیان، چاپ و انتشار تاریخ تئاتر کودک و نوجوان زیر نظر یدالله وفاداری از جمله اهداف اعضای هیئت موسس این بنیاد اعلام شده است.

اعضای هیئت موسس بنیاد تئاتر کودک و نوجوان از تمام هنرمندان و کارشناسان درخواست کردند تا این گروه را در پیشبرد اهداف و ارتقای جایگاه این عرصه یاری کنند.

در شب اعلام موجودیت این بنیاد رضا فقیدی کتاب پژوهشی خود در باب تاریخ تئاتر ملایر را به این بنیاد اهدا کرد.

بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان به دبیری پیام دهکردی از پانزدهم تا بیست و دوم مهرماه برگزار می‌شود.

بنیاد تئاتر کودک و نوجوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر