کد خبر: 212429 A

اجرای آثار صحنه‌ای و خیابانی بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان از صبح امروز آغاز شده و تا عصر ادامه دارد.

امروز در سومین روز از جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، نمایش خیابانی " زرافه " به کارگردانی اولاندا لیانسو و دنیل کارراس از کشور اسپانیا ساعت ۱۱ و ۱۶:۳۰ از مقابل مجتمع آوینی به سمت پارک مردم اجرا خواهد شد.

به گزارش ایلنا، امروز ۱۰ نمایش در بخش‌های مختلف و یک کارگاه آموزشی در جشنواره برگزار خواهد شد.

مجتمع بوعلی سینا در سالن اصلی در دو سانس ۱۰:۳۰، ۱۶و ۱۸ و در پلاتو در سانس‌های ۱۰:۳۰، ۱۶و ۱۸ به ترتیب میزبان اجرای نمایش " رویای کاغذی " به نویسندگی و کارگردانی رضا فقیهی از ملایر و " دختر کدوتنبل " به کارگردانی مهدی اقبالی خواهد بود.

" دوست من گولاخوف " به نویسندگی و کارگردانی مزدک مهیمنی از همدان ساعت ۱۰:۳۰، ۱۶و ۱۸ در سالن اصلی مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی و " تیک تاک " به کارگردانی محن پورقاسمی در سانس های ۱۰:۳۰، ۱۶ و ۱۸ در پلاتو تئاتر شهر بر روی صحنه خواهند رفت.

" کی از همه زیباتره "(ویژه خردسالان) به کارگردانی زهرا مریدی ساعت ۹:۳۰، ۱۰:۳۰ و ۱۱:۳۰ در آمفی تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و " میارجلی "(تئاتر دانش‌آموزی) با مربیگری نصیر ملازهی و کارگردانی مسعود در دور از سرباز ساعت ۱۰:۳۰ و ۱۶ در کانون مهدیه اجرا خواهند شد.

نمایش " به کفشات نگاه کن " به نویسندگی منوچهر اکبرلو و کارگردانی حمیدرضا حاجی ملاحسینی از تهران نیز در سانس ۱۰:۳۰، ۱۶و ۱۸ در تالار فجر بر روی صحنه خواهد رفت.

در بخش نمایش‌های خیابانی هم " وقتی که زال کوچک بود " به کارگردانی حامد ترابی از همدان ساعت ۱۱ و " زال نامه " به کارگردانی فریبا دلیری ساعت ۱۷ در محوطه تالار فجر اجرا خواهد شد.

نمایش " دلقک‌ها " به کارگردانی امیر حسین شفیعی هم ساعت ۱۷ در محوطه مجتمع شهید آوینی اجرا خواهد شد.

علاوه بر این نمایش ها، کارگاه آموزشی " سایه خیال "(مصور کردن حرکت و ژست) با تدریس ژان لوک پنسو ساعت ۹ تا ۱۵:۳۰ در پلاتو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.

جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر