کد خبر: 165329 A

او پیش از این چهار سال مدیر برنامه‌ریزی و هماهنگی و معاون اجرایی تئاتر شهر بود و یک سال مدیریت تالار سنگلج را بر عهده داشت.

با حکم حسین طاهری مدیرکل هنرهای نمایشی پریسامقتدی به عنوان رییس جدید مجموعه تئاتر شهر منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در حکم طاهری آمده است:

با عنایت به تخصص، تجربه، شایستگی‌ها و سوابق ارزشمندتان در حوزه نمایش و مجموعه تئاتر شهر، تالار سنگلج و تالار هنر، شما را به عنوان «رییس مجموعه تئاتر شهر» منصوب می‌نمایم. امید که با اتکا به تجربیات گرانسنگ‌تان و برنامه‌ریزی همه جانبه، در بهره‌گیری از توان و تخصص هنرمندان و مشارکت اهالی تئاتر در ارتقای این مجموعه تاریخی و شاخص تئاتر کشور موفق باشید.

مقتدی متولد۱۳۴۹ شیراز و بازیگر و کارگردان تئاتر است.

مقتدی لیسانس برنامه ریزی شهری از دانشگاه شیراز، فوق‌لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشکده هنر و معماری، فارغ‌التحصیل دوره یک ساله فیلم سازی انجمن سینمای جوان ایران، فارغ‌التحصیل دوره یک ساله بازیگری از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس است.

او پیش از این چهار سال مدیر برنامه‌ریزی و هماهنگی و معاون اجرایی تئاتر شهر بود و یک سال مدیریت تالار سنگلج را بر عهده داشت.

ریاست فرهنگسرای سرو، مدیر هنری فرهنگسرای سرو(بانو) و مسئول انجمن نمایش فرهنگسرا، مدیر هنری تالار هنر، عضو هیئت مؤسس انجمن تئاتر کودک و نوجوان خانه تئاتر، سرپرست مجموعه تئاتر شهر(از ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۰) از دیگر مسوولیت های مقتدی بوده است.

هم اکنون نمایش " انتراکت بی آنتراکت " به کارگردانی مقتدی در تالار سایه و نمایش " تانگوی تخم مرغ داغ " به کارگردانی هادی مرزبان با بازی مقتدی درتالار وحدت روی صحنه است.

پریسا مقتدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر