کد خبر: 164773 A

به کارگردانی میرمنتظمی و تهیه‌کنندگی محمد قدس؛

نمایش " زن، مرد " به عنوان تنها نماینده ایران در جشنواره بین‌المللی تئاتر " چان چئون " کره جنوبی به شهر سئول پایتخت این کشور سفر کرده است.

نمایش زن، مرد به نویسندگی و کارگردانی مرتضی میرمنتظمی برای شرکت در جشنواره بین‌المللی تئاتر " چان چئون " راهی کره جنوبی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نمایش " زن، مرد " در حالی برای اجرا به جشنواره " چان چئون " کره جنوبی دعوت شد که سابقه حضور در جشنواره‌‌های بین‌المللی تئاتر کشورهای ایتالیا، لهستان، جمهوری چک، بلاروس، ارمنستان و تئاتر فجر ایران را در کارنامه دارد.

این اثر نمایشی به تهیه کنندگی محمد قدس و ایفای نقش غزاله رشیدی و کاوه مرحمتی به عنوان تنها نماینده جمهوری اسلامی ایران با محوریت " انسان‌ در زندگی مدرن شهری " در این رویداد هنری روی صحنه می‌رود.

جشنواره " چان چئون " از دوم تا دوازدهم می در سئول، پایتخت کره جنوبی برگزار می‌شود و نمایندگان کشورهایی نظیر انگلستان، روسیه، لهستان، هلند، نیجریه، آلمان و ژاپن در این رویداد حضور خواهند داشت.

طبق اعلام کارگردان از آنجا که تولید نمایش " زن، مرد " به چهار سال قبل بازمی‌گردد سعی شده در اجرای جدید رویکرد تازه‌ای به موضوع در نظر گفته شود و به همین علت زمان اجرا به ۴۵ دقیقه افزایش یافته است.

محمد قدس به عنوان(تهیه کننده)، مرتضی میرمنتظمی(نویسنده، ‌ طراح و کارگردان)، غزاله رشیدی و کاوه مرحمتی(بازیگران) و پریا وزیری(روابط بین‌الملل) عوامل خلق این اثر نمایشی محسوب می‌شوند.

زن،مرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر