کد خبر: 145562 A

۲۵بهمن ساعت ۱۸؛

سایه و مستانه نجاتیان کاظمی در این اثر صحنه خوانی و مویه خوانی جنوبی خواهند داشت و ساغر رادنژاد طراح پوس‌تر و بروشور این نمایش نامه خوانی است.

کانون نمایش نامه نویسان خانه تئا‌تر ایران با همکاری فرهنگ سرای ابن سینا در هجدهمین نشست از دومین دوره‌ نمایش‌نامه خوانی هفتگی خود نمایشنامه خوانی «گاومیش» نوشته و کارگردانی رحیم رشیدی تبار کاری از گروه تیاترهامون را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنار، نمایشنامه «گاومیش» نوشته و کارگردانی رحیم رشیدی تبار را روزهای ۲۴ و ۲۵ بهمن ساعت ۱۸ در سالن آمفی تئا‌تر فرهنگسرای ابن سینا واقع در شهرک شهرک غرب، فاز دو، خیابان ایران زمین شمالی خوانش می‌شود.

به ترتیب خوانش حسین شیبانی، تایماز رضوانی، آمانج ده دار، فرهاد سلیمی، وحید ورسه و محمد ارفعی از نقش خوانان این اثر هستند.

همچنین سایه و مستانه نجاتیان کاظمی در این اثر صحنه خوانی و مویه خوانی جنوبی خواهند داشت و ساغر رادنژاد طراح پوس‌تر و بروشور این نمایش نامه خوانی است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این نمایشنامه خوانی می‌توانند نیم‌ساعت قبل از اجرا بلیت‌های خود را از گیشهٔ این سالن تهیه کنند یا یا برای اطلاعات بیشتر با شمار ه تلفن‌های ۸۸۰۸۸۳۰۱ تماس بگیرند.

کانون نمایشنامه نویسان خانه‌ تئا‌تر با همکاری فرهنگ سرای ابن سینا به منظور خوانش آثار نمایشنامه نویسان اعضای خود با هدف آشنایی شهروندان با فعالیت نمایش‌نامه‌نویسی حرفه‌ای در روزهای پنج شنبه و جمعهٔ هر هفته در نیم سال دوم ۹۲ نشست‌های نمایش‌نامه خوانی برگزار می‌کند.

گاومیش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر