کد خبر: 135750 A

امروز و در فرهنگسرای ارسباران؛

نمایش‌نامهٔ " سعادت لرزان مردمان تیره روز "، نوشتهٔ علیرضا نادری و کارگردانی داریوش نصیری با هدف حمایت مالی و معنوی از کودکان سرطانی موسسه خیریه محک در فرهنگسرای ارسباران خوانش می‌شود.

ایلنا: نمایش‌نامه " سعادت لرزان مردمان تیره روز " نوشته علیرضا نادری امروز(شنبه ۲۱ دیماه) ساعت ۱۷ در فرهنگسرای ارسباران برای کمک به کودکان سرطانی محک خوانش می‌شود.

به گزارش ایلنا، نمایش‌نامهٔ " سعادت لرزان مردمان تیره روز "، نوشتهٔ علیرضا نادری و کارگردانی داریوش نصیری با هدف حمایت مالی و معنوی از کودکان سرطانی موسسه خیریه محک امروز در فرهنگسرای ارسباران خوانش می‌شود.

این متن سال ۱۳۸۰ و پس از ۱۲ سال عدم امکان اجرا به دلایل مختلف، سر انجام در جشنواره بین‌المللی تئا‌تر فجر به روی صحنه رفت و جوایز متعددی به خصوص در زمینه نمایش‌نامه نویسی از آن خود کرد. این نمایش‌نامه انسانی و ارزشمند به فروپاشی یک خانواده ایرانی در دهه ۶۰ می‌پردازد. ماجرا در عصر یکروز بارانی آغاز و نیمه شب، تاریک و هول انگیز به پایان می‌رسد.

عواملی که داریوش نصیری را در اجرای این متن همراهی می‌کنند عبارتند از: تهیه کننده، اصغر محبی، تولید، آموزشگاه سینمایی ایران، مدیر اجرایی و طراح پوس‌تر، سینا نورایی و عکاس و تصویربردار، امیر اصغر‌زاده، امین سروری، ملیکا قاسم‌خانی

عاطفه قلی‌بیگیان، سمانه سید صالحی، نیوشا محضری، فائزه محبی، مهسا پاسیار و داریوش نصیری نقش‌ خوانی این برنامه را برعهده خواهند داشت.

این اثر به صورت همت عالی برگزار می‌شود و عواید فروش بلیت آن جهت کودکان سرطانی موسسه محک صرف خواهد شد.

علیرضا نادری نمایشنامه خوانی موسسه محک سعادت لرزان مردمان تیره روز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر