کد خبر: 749031 A

حزب حاکم کنگره ملی در سودان اعلام کرد که به منظور تأکید بر پای بندی به ثبات در این کشور از برگزاری راهپیمائی گسترده فردا- پنجشنبه- حمایت می­‌کند.

به گزارش ایلنا به نقل از القدس العربی، خبرگزاری سودان به نقل از «احمد هارون» معاون امور سیاسی و سازمانی حزب کنگره ملی سودان گفت: «این حزب از تلاش نیروهای گفت‌وگوی ملی برای برگزاری راهپیمائی گسترده فردا- پنجشنبه حمایت می­‌کند».

وی تأکید کرد که این حمایت در راستای تأکید بر این نکته صورت می­‌گیرد که قدرت­‌های سیاسی و اجتماعی  به حفظ صلح و امنیت و ثبات سودان پایبند هستند.

 هارون با تقدیر از نقش‌­های بزرگی که نیروهای منظم مختلف برای حفظ امنیت و ثبات سودان ایفا می‌کنند، گفت: «حزب کنگره ملی از انسجام این نیروها و پیروی آنها از رهبران خود بسیار قدردانی می‌کند».

معاون امور سیاسی و سازمانی حزب کنگره ملی از شهروندان سودانی خواست که پلیس این کشور را در انجام مأمویت خود و حفظ نظم عمومی یاری کنند.

وی در پایان تأکید کرد که تلاش برخی گروه‌­های سیاسی برای سست کردن اراده مردم و سوء استفاده از اوضاع سیاسی فعلی راه به جایی نخواهد برد و تغییر مورد خواست مردم تنها راه ایمن برای حفظ سلامت کشور است.

سودان حزب کنگره ملی سودان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر