کد خبر: 688536 A

یک جوان فلسطینی شامگاه یکشنبه در اثر جراحت‌هایی که شنبه شب گذشته در نتیجه تیراندازی نظامیان ارتش صهیونیستی به وی وارد شده بود، به شهادت رسید.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، این جوان فلسطینی شب گذشته به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در نزدیکی موانع مرزی شرق باریکه غزه زخمی و بازداشت شده بود تا این‌که عصر یکشنبه جان خود را از دست داد.

نظامیان صهیونیست این جوان فلسطینی به نام «عماد خلیل شاهین» (۱۷ ساله) را پس از زخمی شدن در شرق استان مرکزی غزه بازداشت کرده و با بالگرد نظامی به بیمارستان «سوروکا» در بئر السبع انتقال داده بودند.

این جوان فلسطینی پیش از این هم چهار بار در جریان تظاهرات‌های حق بازگشت زخمی شده و انگشتان یکی از پاهایش قطع شده بود. خانواده وی که ساکن اردوگاه آوارگان فلسطینی نصیرات در مرکز باریکه غزه هستند، هنوز خبر رسمی شهادت او را دریافت نکرده‌اند.

ارتش صهیونیستی شامگاه شنبه از تیراندازی به سمت سه جوان فلسطینی در نزدیکی پایگاه نظامی «کیسوفیم» در شرق استان مرکزی غزه خبر داده و اعلام کرده بود که یکی از این افراد به شدت زخمی و توسط سربازان ارتش صهیونیستی بازداشت شده است.

 

 

شهادت جوانان فلسطینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر