کد خبر: 677193 A

همسر رئیس جمهور سوریه در صفحه شخصی خود در اینستا گرام پس از دو ماه از آغاز دوره درمان بیماری سرطان، عکس های جدیدی از خود منتشر کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روسیا الیوم، «اسماء اسد» همسر «بشار اشد» رئیس جمهور سوریه پس از دو ماه از اعلام ابتلا به بیماری سرطان با ظاهری متفاوت در انظار عمومی حاضر شد.

وی طی این هفته ریاست نشستی در مورد پیشرفت روند برگزاری المپیاد علمی در سوریه را بر عهده داشت.

اسماء اسد طی این جلسه، بر ضرورت عمل کمیته در چارچوبی که شامل وظایف، مکانیسم‌های کاری و مقررات ارزیابی و معیارهای تعیین شده برای تشکیل این کمیته چه در سطح مرکزی و چه در سطح فرعی استان‌ها باشد، تأکید کرد. 

همسر رئیس‌جمهوری سوریه همچنین بر ضرورت ادغام عمل ادارات و کمیته‌های علمی در مسابقات المپیاد علمی به طور کلی و تضمین آماده‌سازی و تولید برنامه‌های المپیاد با توجه به مفهوم کارگروه واحد تأکید کرد.

وی بر اهمیت طرح المپیاد علمی به مفهوم کامل آن به عنوان طرحی در مسیر ایجاد روش‌های تفکر در میان نسل جدید به منظور آماده‌سازی جوانان سوری در مسیر پیشرفت و ترقی و عمل به شیوه حل مشکلات با روش‌های جدید تأکید کرد. 

خبرگزاری رسمی سوریه در آگوست ۲۰۱۸ اعلام کرد که همسر رئیس‌جمهور سوریه با تشخیص زودهنگام،‌ مرحله اولیه درمان تومور بدخیم سینه را آغاز کرده است.

 

asma

درمان درمان بیماری رئیس جمهور سوریه سرطان مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر