کد خبر: 660785 A

معاون دبیرکل نُجَباء:

معاون دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء در امور تقریب تاکید کرد: تحریم‌های اقتصادی علیه ملتی اعمال شده است که در کنار تمام ملت‌های مستضعف منطقه و جهان قهرمانانه ایستاد و اگر ایران در کنار ما نایستاده بود، امروز تحریم نمی‌شد.

به گزارش ایلنا، «شیخ یوسف الناصری» معاون دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء در امور تقریب، طی سخنانی در اجتماع علمای عراق، ضمن محکومیت تحریم‌های خصمانه آمریکا علیه ایران اظهار داشت: ما امروز نیازمند یک موضع حقیقی هستیم تا به دنیا، ملت‌های جهان و پیروان ادیان بگوییم که برای دفاع از مصالح ملت‌هایمان و آینده فرزندانمان ایستادگی می‌کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین «یوسف الناصری» ضمن بی‌تاثیر خواندن محاصره اقتصادی ایران، تصریح کرد: این محاصره تنها علیه ملت برادر ایران اتخاذ نشده است، بلکه علیه ملتی است که در کنار تمام ملت‌های مستضعف منطقه و جهان قهرمانانه ایستاد.

وی افزود: اگر این ملت در کنار ما نایستاده بود و تروریسم داعش را نابود نمی‌کرد، امروز اینگونه در محاصره اقتصادی قرار نمی‌گرفت. به عبارات دیگر، شکست داعش با پشتیبانی جمهوری اسلامی ایران باعث محاصره اقتصادی ایران و عصبانیت شیطان بزرگ (آمریکا) شده است.

مقام ارشد نُجَباء در پایان ضمن تقدیر از علمای عراق به سبب اعلام حمایت‌شان از جمهوری اسلامی ایران مقابل تحریم‌های ایالات متحده، خاطرنشان کرد: این تجمع یک تجمع اخلاقی و انسانی است که برای دفاع از هستی، تاریخ و عقیده‌مان برپا شده است و از اینجا به جهانیان اعلام می‌داریم که ما هنوز آزاد و آزاده هستیم و علما همواره بلندگوی حق و حقیقت هستند.

 

 

 

مقاومت اسلامی نجباء
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر