کد خبر: 655334 A

ارتش سوریه به پیشروی‌ها در عمق بادیه شرقی استان السویداء ادامه می‌دهد و توانسته است ده‌ها منطقه را پس از درگیری‌های شدید با داعش آزاد کند.

به گزارش ایلنا به نقل از سانا، ارتش سوریه به پیشروی‌هایش در عمق بادیه شرقی در استان السویداء ادامه می‌دهد و توانسته است «تل‌ علم» و نیز «سد الزلف»، «القلعه القدیمه»، «تلول القنطره»، «سوح النعامه» و «ارض الکراع» را آزاد کرد.

یگان‌های ارتش سوریه، با پشتیبانی نیروهای هم‌پیمان به پیشروی‌ها در محور «تلول الصفا»،‌ «الهبیریه» و «بئر الشیخ حسین» ادامه داده است. همچنین ارتش بعد از درگیری‌‌های شدیدی با عناصر داعش در محورهای پیشروی‌اش در ریف شرقی السویداء، «خربه الامباشی»، «الشهریه»، «رسوم مروش»، «زریبیه»، «وادی الرمیلان»، «وادی شجره»، «زمله ناصر»، «النهیان» و منطقه «قبر الشیخ حسین» را آزاد کردند و شماری زیادی از تروریست‌ها را به هلاکت رساندند.

ارتش عملیات جدیدی برای پاک‌سازی عمق بادیه السویداء از اشغال داعش را آغاز کرده بود و تا مرزهای ادرای با استان ریف دمشق در برخی محورهای عملیاتی‌اش پیشروی کرده است.

ارتش سوریه، پنجشنبه گذشته عملیات برای ریشه‌کن کردن داعش در بادیه شرقی السویداء را از پنج محور آغاز کرده و مواضع خود را در مرزهای مشترک با اردن و در نقطه تلاقی با جولان اشغالی تثبیت کرده است.

 

بادیه شرقی السویداء
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر