کد خبر: 631857 A

کمیته‌های مردمی سوریه با همکاری اهالی، حمله گروهک‌های تروریستی وابسته به «جبهه النصره» به شهرک‌های محاصره‌شده الفوعه و کفریا در ریف شمالی ادلب را دفع کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از روسیا الیوم، منابع محلی در ریف شمالی ادلب سوریه اعلام کردند که کمیته‌های مردمی، صبح امروز- یکشنبه- وارد درگیری‌های شدید با تروریست‌های وابسته به جبهه‌النصره شدند که از محورهای روستاهای «بنش»، «رام‌حمدان» و «الصواغیه» وارد اطراف شهرک‌های محاصره‌شده کفریا و الفوعه شده بودند.

فعالان نیز از حمله عناصر مسلح گروهک‌های «سرایا داریا» و «جیش الاحرار» و جنگجویان ازبک به شهرک‌های کفریا و الفوعه خبر دادند.

این منابع خاطرنشان کردند که درگیری‌ها، با شکست حمله تروریست‌ها بعد از کشته و زخمی شدن شمار زیادی از آنها و انهدام تجهیزات‌شان، به پایان رسیده است.

کمیته‌های مردمی مدافع شهرک‌های کفریا و الفوعه طی چند سال اخیر، صدها حمله تروریستی جبهه النصره و گروه‌های وابسته به آن را دفع کرده و مانع از ورود جنگجویان‌شان به این شهرک‌ها شده‌اند.

گروه‌های تروریستی، جمعه گذشته نیز ساکنان شهرک‌های مذکور را هدف حملات خمپاره‌ای و تک‌تیراندازها قرار دادند که در پی آن، یک شهروند کشته شد.

 

 

فوعه و کفریا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر