کد خبر: 624478 A

نیویورک تایمز گزارش داد:

نیویورک تایمز گزارشی مبنی بر اینکه شاهزاده‌های عربستان و امارات در دیدار با «ترامپ جونیور» پیشنهاد کمک به «دونالد ترامپ» برای پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری را ارائه داده بودند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری کنگره آمریکا، نیورویک تامیز امروز-شنبه- گزارشی درباره دیدار «دونالد ترامپ جونیور» پسر رییس‌جمهوری آمریکا با دو شاهزاده عربستانی و اماراتی در اوت ۲۰۱۶، منتشر کرد.

طبق این گزارش ترامپ جونیور با این دو شاهزاده در «برج ترامپ» دیدار کرده و در این دیدار پیشنهاد کمک به «دونالد ترامپ» برای پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶، مطرح شده است.

نیویورک تایمز به این نکته اشاره می‌کند که تحقیقات نشان می‌دهد ممکن است به جز روسیه، کشور‌های دیگری نیز برای پیروزی ترامپ در انتخابات ۲۰۱۶ تلاش کرده و یا تمایل نشان دادند.

در این دیدار یک استراتژیست سیاسی اسرائیلی نیز حضور داشته است که به گزارش تایمز، شرکت وی در سال ۲۰۱۶ وظیفه هدایت شبکه‌های اجتماعی به سود ترامپ را برعهده داشته است.

وکیل ترامپ جونیور به تایمز گفت که وی در اوت ۲۰۱۶ با سه نفر در برج ترامپ دیدار کرده که دو تن از آنها شاهزاده‌های امارات و عربستان و نفر سوم احتمالا استراتژیست اسرائیلی بوده است و ترامپ جونیور پیشنهاد آنها برای ایجاد کمپین رسانه‌ای به سود دونالد ترامپ را نپذیرفته است.

نیویورک تایمز آمریکا دونالد ترامپ دونالد ترامپ جونیور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر