کد خبر: 621685 A

واکنش دختر مک‌کین به توهین مشاور ترامپ به پدرش:

دختر سناتور ارشد آمریکا به توهین یکی از مشاوران رئیس‌جمهوری این کشور به پدرش واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتینک، مگان، دختر «جان مک کین» سناتور ارشد آمریکا در واکنش به اظهارنظر یکی از مشاوران «دونالد ترامپ» درباره پدرش، گفت که خانواده وی به شدت قوی هستند و بسیار متعجب‌ هستند  که چگونه همچنان این کارمند در کاخ سفید باقی مانده است.

وی در این باره گفت: «کِلی، همه ما می‌میریم، من می‌میرم، تو می‌میری، همه ما خواهیم مرد. من می‌خواهم بگویم که از زمانی که بیماری پدرم تشخیص داده شد، من به درستی معنای زندگی را درک کردم، مهم نیست چگونه می‌میریم، مهم این است که چگونه زندگی می‌کنیم».

پیشتر، سیندی، همسر جان مک کین نیز در این باره خطاب به این کارمند کاخ سفید گفته بود: «باید به تو یادآوری کنم که همسر من خانواده دارد، هفت فرزند و پنج نوه دارد».

«کِلی سادلر» کارمند کاخ سفید پنجشنبه گذشته گفته بود که مخالفت جان مک کین با نامزد تصدی ریاست سازمان اطلاعات مرکزی این کشور سیا، از سوی رئیس‌جمهوری، موضوع مهمی نیست چرا که مک کین در هر صورت خواهد مرد.

جان مک کین، سناتور باسابقه آمریکا به سرطان مغز مبتلا است.

«سارا سندرز» سخنگوی کاخ سفید از عذرخواهی به نمایندگی از ریاست‌جمهوری آمریکا در این باره خودداری کرد.

سندرز تنها به گفتن این جمله که «ما به همه آمریکایی‌ها احترام می‌گذاریم» بسنده کرد. وی همچنین تاکید کرد که ساندلر همچنان کارمند کاخ سفید خواهد ماند.

دونالد ترامپ بیماری جان مک کین سناتور ارشد آمریکا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر