کد خبر: 373862 A

سخنگوی مقاومت اسلامی نجباء:

ایلنا: هم‌زمان با آغاز عملیات آزادسازی فلوجه، یگان موشکی مقاومت اسلامی نُجَباء، مرکز استخبارات داعش در فلوجه را با موشک‌های «فاتح» هدف قرار داد.

به گزارش ایلنا، در نخستین ساعات از اعلام زمان صفر عملیات بزرگ آزادسازی شهر «فلوجه»، 13 گروه مقاومت عراقی به همراه ارتش و نیروهای امنیتی، حملات زمینی، هوایی و توپخانه‌ای خود را با تمام قوا به اقصی نقاط فلوجه شدت دادند.

در همین راستا، یگان موشکی مقاومت اسلامی نُجَباء، مرکز استخبارات داعش در فلوجه را با موشک‌های «فاتح» هدف قرار داد.

مرکز رصد نُجَباء نیز از واهمه و مکالمات بی‌سیمی داعشی‌ها خبر داد و اعلام کرد: فریادهای عناصر داعشِ مستقر در فلوجه، از بی‌سیم هایشان شنود شده است و آنها به کرات درخواست نیروی کمکی می‌کنند.

همچنین سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء طی سخنانی اظهار داشت: حالت شکست و بی‌نظمی کامل بین تروریست‌های داعش و فریادهای استغاثه آنها از فلوجه در اثر موشک‌باران مراکزشان به گوش می‌رسد.

 سید هاشم الموسوی با تاکید بر بالا بودن قوای معنوی و نظامی نیروهای عراق گفت: عملیات ما ادامه دارد و خطوط دفاعی دشمن در اثر ضربات مقاومت درهم شکسته شده است.

وی تصریح کرد: نشانه‌های پیروزی در فلوجه به روشنی دیده می‌شود و این امر، صحنه درگیری‌های میدانی و سیاسی کشور را تغییر خواهد داد.

سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء با بیان این‌که پیروزی حق بر باطل قول خداوند متعال است، خاطرنشان کرد: بی شک، نماز پیروزی را در فلوجه خواهیم خواند.

 

مقاومت اسلامی نجباء عملیات فلوجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر