کد خبر: 373180 A

دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء خبر داد؛

ایلنا: دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء، گروه‌های شرکت‌کننده در عملیات فلوجه را ۱۳ تشکل عنوان کرد و گفت که عملیات بزرگ آزادسازی این شهر، از چهار محور انجام می‌گیرد.

به گزارش ایلنا به نقل از دفتر رسانه‌ای مقاومت اسلامی نجباء، دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء در سخنانی به تحولات جدید میدانی عملیات بزرگ آزادسازی شهر فلوجه پرداخت و اظهار داشت: گروه‌های مختلف بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) تمام مقدمات جنگ را به پایان رسانده‌اند  و در حال حاضر منتظر فرمان شروع عملیات هستند.

حجت الاسلام والمسلمین شیخ «اکرم الکعبی» با بیان این‌که آغاز این عملیات به معنای فرا رسیدن زمان مرگ داعش در عراق است، تصریح کرد: گروه‌های مقاومت و نیروهای امنیتی عراق، دور تا دور شهر «الگرمه» را کمربند امنیتی ایجاد کرده‌اند و از مردم فلوجه نیز خواسته‌اند که هرچه سریع‌تر این شهر ــ که به قتل‌گاه داعش تبدیل خواهد شد ــ را ترک کنند.

وی افزود: اکنون گروه‌های مقاومت با ساماندهی حشد الشعبی، شهر فلوجه را محاصره کرده‌اند و قرار است از چهار محور عملیاتِ زمینی، هوایی و توپخانه‌ای صورت گیرد.

دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء گروه‌های مقاومت شرکت‌کننده در عملیات فلوجه را ۱۳ تشکل اعلام کرد و گفت: علاوه بر رزمندگان ما، «سرایا عاشوراء»، «شاخه نظامی سازمان بدر»، «کتائب حزب الله»، «سرایا الخرسانی»، «عصائب أهل الحق»، «سرایا العقیده»، «تیپ رزمی العباس (ع)»، «تیپ علی اکبر (ع)»، «کتائب سید الشهداء (ع)»، «تیپ رزمی امام علی (ع)»، «تیپ أنصار المرجعیه» و «سرایا الجهاد» پشت دروازه ورودی فلوجه حضور دارند.

شیخ اکرم الکعبی همچنین روز سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، ضمن اعلام حرکت نیروهای ویژه نُجَباء به سمت فلوجه، این شهر را مرکز تروریسم عراق خواند و تاکید کرد: ما با ملت مقاوم عراق پیمان می‌بندیم که انتقام خون شهدا را از تروریست‌های داعش بگیریم و به یاری خداوند، پیروزی قطعی در راه است.

 

مقاومت اسلامی نجباء عملیات آزادسازی فلوجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر