کد خبر: 317423 A

به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست؛

ایلنا: نظامیان رژیم صهیونیستی صبح امروز -پنجشنبه- با تیراندازی به سمت یک جوان فلسطینی اهل شهر الخلیل وی را مستقیما هدف قرار داده و به شهادت رساندند.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، نظامیان صهیونیست مدعی شدند که این جوان فلسطینی را پس از حمله وی با سلاح سرد به یک نظامی صهیونیستی که منجر به زخمی شدن این نظامی شد، هدف قرار داده‌اند اما شاهدان عینی این ادعای آنها را تکذیب کردند.

نظامیان صهیونیست مستقر در ایست بازرسی واقع در محله سلایمه که به ایست بازرسی شماره 160 معروف است، به طور مستقیم به سمت یک جوان 20 ساله فلسطینی تیراندازی کردند و وی در اثر شدت جراحات و خونریزی شدید جان خود را از دست داد.

یک شاهد عینی این حادثه تاکید کرد که دانش آموزان یک مدرسه ابتدایی اقدام به پرتاب سنگ به سمت نظامیان صهیونیست مستقر در ایست بازرسی نظامی شماره 160 کردند که منجر به زخمی شدن یک نظامی صهیونیستی از ناحیه سر شد و همزمان با این حادثه این جوان فلسطینی در حال عبور از نزدیکی این محل بود و این نظامی با تیراندازی گسترده به سمت وی باعث زخمی شدن شدید او شد.

اما رسانه‌های صهیونیستی مدعی شدند که این نظامی صهیونیستی در اثر حمله با سلاح سرد از ناحیه گردن زخمی شده و با آمبولانس به بیمارستان منتقل شده است، اما جوان فلسطینی در اثر تیراندازی نظامی صهیونیستی زخمی شده است و همچنان بر روی زمین در حال خونریزی است.

پایگاه صهیونیستی «0404» اعلام کرد که این جوان فلسطینی در اثر شدت جراحات وارده و خون‌ریزی زیاد به شهادت رسیده است، اما منابع صهیونیستی هنوز این خبر را تایید نکرده‌اند.
شهادت جوان فلسطینی
نرم افزار موبایل ایلنا