کد خبر: 152191 A

یکی از فعالان بنیاد اوقاف و میراثفرهنگی الاقصی تاکید کرد که ۵۵ شهرک‌نشین صهیونیست صبح امروز در چندین دسته جداگانه به مسجد مبارک الاقصی تعرض کردند.

گروهی از شهرک‌نشینان صهیونیست همراه با «یهودا گلیک» خاخام تندرو یهودی صبح امروز - یکشنبه - تحت حمایت شدید نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی از سمت باب المغاربه به مسجد مبارک الاقصی حمله کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، یکی از فعالان بنیاد اوقاف و میراثفرهنگی الاقصی تاکید کرد که ۵۵ شهرک‌نشین صهیونیست صبح امروز در چندین دسته جداگانه به مسجد مبارک الاقصی تعرض کردند.

«انس غنایم» تصریح کرد که شهرک‌نشینان در محوطه‌های مختلف مسجد الاقصی از جمله مصلای سرپوشیده قبلی و صحن تسویه شرقی اقدام به قدم‌زنی کرده و یهودا گلیک نیز توضیحاتی را درباره معبد دروغین یهودی به آنها ارائه می‌داد.

غنایم با اشاره به این‌که نمازگزاران و طلاب علوم دینی با سردادن فریاد الله اکبر نسبت به تعرض صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی اعتراض کردند، تاکید کرد که نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی تدابیر امنیتی ویژه‌ای در این مسجد به اجرا گذاشته و کارت‌های شناسایی نمازگزاران و طلاب علوم دینی را تا خروج آنها از مسجد نزد خود نگه می‌داشتند.

رژیم صهیونیستی فلسطین مسجد شهرک صهیونیست نشینان حمله مبارک مسجدالاقصی الاقصی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر