خبرگزاری کار ایران

وزیر خارجه اردن:

رژیم اشغالگر از گرسنگی به عنوان سلاح استفاده می کند

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۱۶۷۰

وزیرخارجه اردن خواستار اجبار رژیم صهیونیستی به رفع موانع اعمال شده برای رساندن کمک های بشردوستانه به غزه شد.

به گزارش ایلنا به نقل از آناتولی، «ایمن الصفدی»، وزیر خارجه اردن خواستار اجبار رژیم صهیونیستی به رفع موانع اعمال شده بر مسیر کمک های بشردوستانه و پایان دادن به تجاوز به نوار غزه شد.

الصفدی در حساب کاربری ایکس نوشت: «سازمان طبقه بندی جامع امنیت غذایی در گزارش جدید خود نسبت به قحطی قریب الوقوع در غزه هشدار می دهد که این قحطی جهان را شرمنده خواهد کرد».

وی افزود: باید اقدامات فوری برای اجباررژیم صهیونیستی در راستای پایان دادن به تجاوزها و رفع همه موانع اعمال شده در حوزه توزیع کمک های بشردوستانه انجام شود».

وزیر خارجه اردن تاکید کرد که رژیم صهیونیستی پا از حد فراتر نهاده است و جهان برای متوقف کردن آن اقدامات بیشتری انجام نمی دهد.

الصفدی تاکید کرد که راهی غیر از باز کردن تمامی راه های زمینی برای مقابله با فاجعه انسانی که رژیم صهیونیستی آن را به وجود آورده است، وجود ندارد.

وی افزود: « فقط با پایان تجاوزها می توان کمک های بشردوستانه را به مردم نوار غزه رساند. رژیم اشغالگر از گرسنگی به عنوان یک سلاح استفاده می کند و این یک جنایت جنگی وحشتناک دیگر است».

 

 

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز