خبرگزاری کار ایران

| 19:49   
کد خبر : ۱۳۹۶۷۶۰
سخنگوی حماس:

عملیات حواره، پاسخی به حماقت‌های بن‌غفیر و توطئه علیه مسجدالاقصی بود

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تأکید کرد که عملیات تیراندازی شامگاه سه‌شنبه در نزدیکی شهرک حواره پاسخی قهرمانانه به حماقت‌های وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی علیه اسرا و توطئه‌های اشغالگران صهیونیست علیه مسجد مبارک الاقصی بود.

عملیات حواره، پاسخی به حماقت‌های بن‌غفیر و توطئه علیه مسجدالاقصی بود

به گزارش ایلنا، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تأکید کرد که عملیات تیراندازی شامگاه سه‌شنبه در نزدیکی شهرک حواره در جنوب نابلس پاسخی قهرمانانه به حماقت‌های «ایتمار بن غفیر» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی علیه اسرا و توطئه‌های اشغالگران صهیونیست علیه مسجد مبارک الاقصی بود.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، «محمد حماده» سخنگوی حماس در قدس تاکید کرد که این عملیات پیامی آتشین به رژیم اشغالگر و شهرک‌نشینان صهیونیست بود که قصد تعرض به قدس و مسجد الاقصی در ایام اعیاد یهودی را داشتند.

حماده ضمن تمجید از ملت قهرمان فلسطین که علیه رژیم اشغالگر به پا خاستند و مبارزان مقاومت که هر روز قدرت خود برای ایجاد بازدارندگی در برابر رژیم اشغالگر و درهم شکستن امنیت پوشالی آن را ثابت می‌کنند، گفت که مقاومت تا بازپس‌گیری کامل حقوق سلب‌شده ملت فلسطین ادامه خواهد داشت.

وی ملت فلسطین در سرتاسر کرانه باختری و قدس را به تشدید رویارویی با اشغالگران صهیونیست و هدف قرار دادن شهرک‌های صهیونیستی فراخواند.

محمد حماده همچنین تاکید کرد که ملت و مقاومت فلسطین باید امنیت را از اشغالگران بگیرد تا سرانجام آن‌ها را مجبور به ترک این سرزمین و توقف جنایاتشان علیه مسجد الاقصی و اسرای فلسطینی کند.

در این عملیات تیراندازی دو صهیونیست اشغالگر زخمی شدند. مجریان این عملیات نیز به سلامت محل را ترک کردند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز