کد خبر: 1283649 A

تحریم‌های جدید کانادا علیه ۹ نهاد و ۲۵ مقام ایرانی

دولت کانادا امروز -دوشنبه- طی بیانیه‌ای رسمی، از اعمال تحریم‌های جدید علیه ۹ نهاد و ۲۵ فرد حقیقی ایران از جمله مقام‌های ارشد سیاسی و فرماندهان سپاه پاسداران خبر داد.

تحریم‌های جدید کانادا علیه ۹ نهاد و ۲۵ مقام ایرانی

به گزارش ایلنا به نقل از سی‌تی‌پی، دولت کانادا امروز -دوشنبه- طی بیانیه‌ای رسمی، از اعمال تحریم‌های جدید علیه ۹ نهاد و ۲۵ فرد حقیقی ایران از جمله مقام‌های ارشد سیاسی و فرماندهان سپاه پاسداران خبر داد.

«محمد حسین باقری»، رئیس ستاد کل مشترک نیروهای مسلح، «حسین سلامی»، فرمانده کل سپاه پاسداران و «اسماعیل قاآنی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران از جمله مقام‌های ارشد نظامی هستند که هدف تحریم کانادا قرار گرفته‌اند.

بر اساس این بیانیه، «سید محمد صالح هاشمی گلپایگانی»، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر، «محمد رستمی چشمه گچی»، رئیس پلیس امنیت اخلاقی نیروی انتظامی و «اسماعیل خطیب» وزیر اطلاعات ایران از دیگر مقام‌های تحریم‌شده هستند.

در چارچوب این محدودیت‌ها، دارایی‌های نهادها و افراد تحریم‌شده در کانادا مسدود خواهد شد، معامله و مبادله شهروندان کانادایی و ایرانیان دو تابعیتی کانادا با آن‌ها ممنوع خواهد بود و این افراد نیز مجاز به ورود به خاک کانادا نخواهند بود.

انتهای پیام/
تحریم‌های کانادا علیه ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر