خبرگزاری کار ایران

کاخ سفید خبر داد؛

طرح آمریکا برای یکپارچه‌سازی دفاع هوایی در خاورمیانه برای مقابله با ایران

asdasd
کد خبر : ۱۲۵۲۲۷۸

هماهنگ‌کننده شورای امنیت ملی در امور ارتباطات استراتژیک در کاخ سفید، با تکرار برخی ادعاهای بی‌اساس درباره سیاست‌های منطقه‌ای تهران از طرح آمریکا برای یکپارچه‌سازی دفاع هوایی در خاورمیانه برای مقابله با آنچه «تهدیدهای ایران» خوانده شده است، خبر داد.

به گزارش ایلنا، «جان کربی» هماهنگ‌کننده شورای امنیت ملی در امور ارتباطات استراتژیک در کاخ سفید، با تکرار برخی ادعاهای بی‌اساس درباره سیاست‌های منطقه‌ای تهران از طرح آمریکا برای یکپارچه‌سازی دفاع هوایی در خاورمیانه برای مقابله با آنچه «تهدیدهای ایران» خوانده شده است، خبر داد.

وی با اشاره به سفر قریب‌الوقوع «جو بایدن» رئیس جمهوری آمریکا به خاورمیانه، گفت که بایدن در این سفر به دنبال «همکاری گسترده‌تر» در خاورمیانه بر سر مسائلی چون دفاع هوایی به‌ویژه برای مقابله با «تهدیدهای ایران» است.

کربی با ادعای این‌که سیاست‌های ایران و فعالیت‌های موشکی این کشور باعث نگرانی کشورهای منطقه شده است، گفت که هیأت آمریکایی هر آن‌چه که بتواند انجام می‌دهد تا به متحدان واشنگتن کمک کند.

وی افزود که واشنگتن طرح یکپارچه‌سازی دفاع هوایی در خاورمیانه را بررسی می‌کند که این امر کارایی بیشتری برای مقابله با تهدیدات ایران دارد.

 

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز