کد خبر: 658385 A

مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر خبرداد:

مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: در هفته دولت 35 میلیارد تومان پروژه افتتاحیه در بخش راه و ساختمان داریم.

به گزارش ایلنا، فرزاد رستمی مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر در نشست خبری اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر از افتتاح 8 پروژه خبر داد و خاطرنشان کرد: برای هفته دولت 35 میلیارد تومان پروژه افتتاحیه در بخش راه و ساختمان داریم که شامل 7 پروژه راه و یک پروژ ساختمان است.

وی با بیان اینکه در مسئله راه آهن بوشهر بیشتر بحث باربری آن مطرح است، افزود : با توجه به زمان مسافتی که راه آهن طی می‌کند و شیب مخصوصی که می‌خواهد و هزینه های متحمل شده آن و تا زمانی که مسئله سوخت شرایط فعلی را دارد، مسافران ترجیح می دهند با وسیله نقلیه شخصی خود سفر کنند، در نتیجه در بخش مسافربری خیلی ورود نمی‌کنیم.

وی درباره بخش های بزرگ راهی اظهار کرد : با توجه به مشکلات موجود، شرکت نفت پاسارگاد شیراز مسیر گناوه دیلم در بزرگ راه گناوه - دیلم - هندیجان تقریبا تکمیل شده و فقط حدود 2 کیلومتر آسفالت آن باقی مانده است.

وی در خصوص جاده پوزگا گاو سفید هم اظهارکرد: آسفالت انجام شده و در هفته دولت افتتاح رسمی می‌شود و نقاط حادثه خیز قلعه حیدر که در سنوات قبل در مسیر 3.5 کیلومتری آن 32 کشته داده بودیم که خوشبختانه این ناحیه به کمک استان و وزارتخانه 4 خطه شده که روشنایی آن توسط اداره راهداری انجام می‌شود و افتتاح رسمی آن در هفته دولت است.

فرزاد رستمی از قرار گرفتن مسیر اهرم- برازجان در کریدور خبر داد و تصریح کرد: کریدور "یک" از سمت استان سیستان و بلوچستان شروع می‌شود و از استان هرمزگان و بوشهر می گذرد و در نهایت به هرمزگان ختم می‌شود و حدودا 1600 کیلومتر است.

نشست خبری مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر نشست خبری مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر نشست خبری مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر نشست خبری مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر نشست خبری مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر نشست خبری مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر نشست خبری مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر نشست خبری مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر
راه و شهرسازی بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر