کد خبر: 657510 A

دبیر ستاد برگزاری هفته دولت در استان بوشهر:

دبیر ستاد برگزاری هفته دولت در استان بوشهر یادآور شد: برای یکپارچه، منظم و دقیق برگزار کردن هفته دولت، طی بیست روز گذشته ستاد بزرگداشت هفته دولت را تشکیل دادیم که منجر به تنظیم دستورالعمل و ارسال آن برای دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عادل دهدشتی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر و دبیر ستاد برگزاری هفته دولت در جلسه شورای اداری با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: رویکرد هفته دولت بر مردم‌‌‌محوری برنامه‌‌‌ریزی شده و مدیران باید با حضور در میان مردم برنامه‌ها و عملکرد دولت را ارائه دهند و در کنار پروژه‌های عمرانی، برنامه‌هایی از قبیل دیدار با نمایندگان قشرهای مختلف، جلسات با فعالان اجتماعی، فرهنگی و ورزشی و دیدار با نمایندگان مردم را در دستورکار قرار دهند.

وی با بیان اینکه دولت در بعد اطلاع‌‌‌رسانی، ضعف‌‌هایی دارد، اظهار داشت: برای رفع این کمبودها، برای اطلاع‌‌‌‌رسانی هرچه بهتر هفته دولت، برنامه‌های در قالب خبرهای نوشتاری، دیداری، سایت‌ها، کلیپ‌ها و تیزرها، رسانه‌های مکتوب و مجازی و.... در نظر گرفته شده است چرا که احساس می‌کنیم برای رضایتمندی و پاسخگویی به مطالبات مردم ارائه کامل برنامه‌‌‌ها از طریق اطلاع‌‌‌رسانی به موقع بدون کاستی و هیچ نقصی مورد نیاز است.

دبیر ستاد برگزاری هفته دولت در استان بوشهر با بیان اینکه اولویت دولت تدبیر و امید در استان بوشهر اتمام پروژه‌‌‌های نیمه‌‌تمام است، تصریح کرد: امسال در هفته دولت با رشد بی‌‌‌سابقه ٩٦ درصدی در افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی و طرح‌‌های اقتصادی و سرمایه‌‌گذاری در سطح استان و شهرستان‌‌های مختلف روبه‌رو هستیم.

وی ادامه داد: امسال در هفته دولت مجموع اعتباری پروژه های عمرانی و طرح های اقتصادی و سرمایه گذاری استان یک هزار میلیارد و یکصد و شصت و هشت میلیون تومان در قالب ٤٣٣ پروژه خواهد بود .مبلغ ١٥٤ میلیارد تومان پروژه های شروع عملیات اجرایی بوده و مبلغ یک هزار و چهارده میلیارد تومان پروژه های افتتاحی می باشد.

دهدشتی تصریح کرد: اعتقاد داریم عمل کردن مسؤولان به وعده های خود در افتتاح پروژه های عمرانی و توسعه زیرساخت ها؛ رضایتمندی خوبی را در بین مردم در سطح شهرستان ها فراهم خواهد کرد و به همین دلیل تاکید استاندار بوشهر، حوزه عمرانی، سازمان برنامه و بودجه، دستگاههای اجرایی و فرمانداران شهرستان‌ها در همین راستا بوده است

مدیرکل سیاسی استانداری بوشهر با بیان اینکه شفافیت وزیر ارتباطات باعث محبوبیت وی شده است، گفت: امروز آذری جهرمی،  به عنوان یکی از وزرای مقبول این دولت شناخته میشود که با تلاش، جدیت، خلاقیت، تدبیر و از همه مهمتر شفافیت که حلقه گمشده در جهت رضایتمندی مردم می باشد عملکرد خوبی را به منصه ظهور گذاشته و نام نیکی از خود بر جای خواهد گذاشت که انشالله برقرار، مستمر و پایدار باشد.

 

عادل دهدشتی آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فن آورری اطلاعات مديركل سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري بوشهر دبير ستاد برگزاري هفته دولت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر