کد خبر: 649719 A

مدیر پالایشگاه خبر داد:

مدیر پالایشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبی از تشکیل کارگروه‌ مدیریت آلایندگی‌های آب، فلرینگ، گازهای گلخانه‌ای و گازهای اسیدی در پالایشگاه ششم پارس جنوبی خبر داد.

به گزارش ایلنا، ​احمد ولی‌پور در جلسه هم اندیشی ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست HSE، با اشاره به تحویل فازهای 15 و 16 پارس جنوبی در قالب پالایشگاه ششم این منطقه صنعتی در سال 1394 اظهار داشت: در زمان تحویل این پالایشگاه به برنامه ایمنی، بهداشت و محیط زیست آن توجه ویژه‌ای شد و در این راستا اقدامات مهم و با ارزشی همسو با وضعیت بهبود HSE در این پالایشگاه صورت گرفت.

مدیر پالایشگاه ششم مجتمع گاز پارس‌جنوبی با اشاره به رفع مشکلات متعدد پانج‌های ایمنی و آتش‌نشانی از زمان تحویل گیری فازهای 15 و 16 پارس جنوبی خاطر نشان کرد: در زمان تحویل گیری پالایشگاه ششم بیش از یک‌هزار و 675 مورد پانج ایمنی و آتش نشانی وجود داشت که در این مدت با تلاش جمعی و کارگروهی متخصصان در مجتمع گاز پارس جنوبی، تاکنون بیش از 423 مورد از پانج‌های بسیار مهم و حیاتی محقق شده است.

وی، با بیان اینکه پالایشگاه ششم  یکی از مجهزترین پالایشگاه‌های مجتمع پارس جنوبی از لحاظ تجهیزات و ماشین آلات آتش‌نشانی است، خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های انجام شده، فازهای 15 و 16 مجتمع گاز پارس‌جنوبی به 6 دستگاه خودرو عملیاتی آتش‌نشانی، 5 دستگاه تریلر و 58 قلم تجهیزات البسه مجهز شده و پالایشگاه ششم از مجهزترین پالایشگاه‌های مجتمع پارس‌جنوبی در حوزه تجهیزات آتش‌نشانی محسوب می‌شود.

وی با تاکید بر افزایش سطح آگاهی ایمنی در بین کارکنان رسمی و پیمانکاری پالایشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: دوره‌های مختلف امداد و نجات و آموزش‌های لازم در حوزه پدافند غیرعامل برای نیروهای رسمی و پیمانکاری برگزار شده که این مهم امسال ادامه دارد.

مدیر پالایشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبی از تشکیل کارگروه‌های مختلف و تخصصی برای کاهش مشکلات زیست محیطی خبرداد  و افزود: در راستای برنامه‌های زیست محیطی، کارگروه‌های تخصصی در حوزه‌های مدیریت آلایندگی‌های آب، فلرینگ، گازهای گلخانه‌ای و اسیدی در پالایشگاه ششم پارس جنوبی تشکیل شده است.

​احمد ولی‌پور مدیر پالایشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر