کد خبر: 353253 A

با شعار زبان ورزش، زبان همدلی است؛

نخستین جشنواره بین‌المللی فرهنگی ـ ورزشی دانشجویان مذاهب اسلامی دانشگاه پیام نور به میزبانی دانشگاه پیام نور بوشهر آغاز شد.

به گزارش ایلنا از بوشهر، آئین گشایش این جشنواره ظهر امروز در سالن ورزشی پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر آغاز شد.

 این رقابت‌ها در دو رشته ورزشی فوتسال و تنیس روی میز برگزار می‌‎شود و 160 دانشجوی ورزشکار از 7 استان کشور در کنار دانشجویانی از دانشگاه مذاهب اسلامی حضور دارند.
 
در این جشنواره ورزشکارانی از استان‌های ایلام، کردستان، آذربایجان غربی، کرمانشاه،خوزستان، سیستان و بلوچستان، حضور دارند ضمن اینکه از بوشهر نیز دو تیم و از دانشگاه مذاهب اسلامی نیز یک تیم در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند.
 
بر این اساس مسابقات فوتبال و تنیس روی میز در دو نوبت صبح و عصر ادامه دارد و بیستم اسفندماه نیز مراسم اختتامیه جشنواره برگزار خواهد شد.
 
رقابت‌های فوتسال و تنیس روی میز در سالن ورزشی پردیس دانشگاه علوم پزشکی برگزار می‌شود و هیات فوتبال و تنیس روز میز استان بوشهر نیز با دانشگاه پیام نور در برگزاری این جشنواره همکاری دارند.
 
رئیس دانشگاه پیام نور بوشهر در مراسم افتتاح این جشنواره گفت: ورزش زبان گویای همه ملت‌هاست و این جشنواره باهدف همدلی و اتحاد بین دانشجویان مذاهب مختلف اسلامی برگزار شده است.
 
اسحاق جلالیان خاطرنشان کرد: شعار این جشنواره همدلی و اتحاد است و تلاش می‌کنیم با زبان ورزش زمینه وحدت و همدلی را در بین دانشجویان مذاهب مختلف اسلامی فراهم کنیم.
استان بوشهر دانشگاه پیام نور جشنواره بین المللی فرهنگی ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر